MSABAKA SONULARI
HABERLER?N?Z ??N

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Gr?, neri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gnderebilirsiniz...

Para-Taekwondoda Dünya Şampiyonuyuz PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Pazar, 17 Şubat 2019 11:46

Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) tarafından organize edilen 8. Para-Taekwondo Dünya Şampiyonası 5-6 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya Belek'teki Maritim Pine Beach Otel'de yapıldı.

SONUÇLAR

K41 MALE A -61 / FIN

1-VLADISLAV KRICHFALUSHIY RUSYA
2-HWANGTAE KIM KORE
3-RINAT IAKUPOV RUSYA
3-ABDENNOUR EL FEDAYNI FAS

K41 FEMALE A -49 / FIN

1-DEJANA BACKO SIRBİSTAN
2-SAKINAT MAGOMEDOVA RUSYA
3-SEMRA KARA TÜRKİYE
3-

 

K41 MALE A -75 / FLY

1-VALERII BAZIN RUSYA
2-VICTOR ALEXANDROV RUSYA
3-SABIT KOSE TÜRKİYE

K41 FEMALE A -58 / FLY

1-SEYEDEH MAHTAB NABAVI İRAN

K41 MALE A -99 / BANTAM

1-SPARTAK GAZZAEV RUSYA
2-CHANDEEP SINGH HİNDİSTAN
3-YILDIRAY ERDIC TÜRKİYE
3-

K41 FEMALE A +58 / BANTAM

1-JELENA TERZIC SIRBİSTAN
2-AYSE ISIK TÜRKİYE

 

K42 MALE A -61 / FIN

1-EVGENII ALIFIRENKO RUSYA
2-SAEID SADEGHIANPOUR İRAN
3-SANJARBEK MUHTOROV ÖZBEKİSTAN
3-RIDOUANE BOUSHABI FASMOROCCO NATIONAL TEAM MAR

K42 FEMALE A -49 / FIN

1-NURGUL BILEK TÜRKİYE

K42 MALE A -75 / FLY

1-MEHMET SERKAN SERPICI TÜRKİYE
2-NIJAT MUSLUMOV AZERBAYCAN
3-LUKMAN-KHAKIM ISTAMULOV RUSYA
3-DANIEL ESPINOSA ABD

K42 FEMALE A +58 / BANTAM

1-AYSE DUDU KARATAY TÜRKİYE

 

K42 MALE A +75 / BANTAM

1-MEHMET SAMI SARAC TÜRİİYE
2-AHMAD NARIMANI İRAN
3-AZIZJON MARASULOV ÖZBEKİSTAN
3-MUKHTAR KUMAEV RUSYA

K43 FEMALE A -49 / FIN

1-VIKTORIIA MARCHUK UKRAYNA
2-DANIJELA JOVANOVIC SIRBİSTAN
3-ARUNA - HİNDİSTAN
3-VIOLETA TODOROV  SIRBİSTAN

K43 MALE A -61 / FIN

1-BOPHA KONG  FRANSA
2-ANTHONY CAPPELLO KANADA
3-GERSSON MEJÃA GUATEMALA
3-ALEJANDRO VIDAL ALVAREZ İSPANYA

K43 FEMALE A +58 / BANTAM

1-AYSE DUDU KARATAY TÜRKİYE
2-BOBANA KOZIC SIRBİSTAN
3-YULIYA LYPETSKA UKRAYNA

K43 MALE A -75 / FLY

1-NURLAN DOMBAYEV KAZAKİSTAN
2-YUSUF YUNACTI TÜRKİYE
3-ELIMKHAN MANAFOV AZERBAYCAN
3-ANTON SHVETS UKRAYNA

K43 FEMALE A -58 / FLY

1-SAI WANG ÇİN

K43 MALE A +75 / BANTAM

1-MEHMET VASIF YAKUT TÜRKİYE
2-MAHDI BAHRAMIAZAR İRAN
3-RACHID ISMAILI ALAOUI FAS
3-MINJA JANDRIC SIRBİSTAN

K44 FEMALE A -49 / FIN

1-KHWANSUDA PHUANGKITCHA TAYLANT
2-ENKHTUYA KHURELBAATAR MOĞOLİSTAN
3-ROYALA FATALIYEVA AZERBAYCAN
3-ANNA PODDUBSKAIA RUSYA

K44 MALE A -61 / FIN

1-BOLOR-ERDENE GANBAT MOĞOLİSTAN
2-DANIIL SIDOROV RUSYA
3-ALI CAN OZCAN TÜRKİYE
3-MAHMUT BOZTEKE TÜRKİYE

K44 FEMALE A -58 / FLY

1-YUJIE LI ÇİN
2-MARIJA MICEV SIRBİSTAN
3-LISA GJESSING DANİMARKA
3-CRISTHIANE NASCIMENTO BREZİLYA

K44 MALE A -75 / FLY

1-JUAN DIEGO GARCIA LOPEZ MEKSİKA
2-MAGOMEDZAGIR ISALDIBIROV RUSYA
3-SHUNSUKE KUDO JAPONYA
3-MOHAMMED AATIF  FAS

K44 FEMALE A +58 / BANTAM (16 COMPETITORS)

1-DEBORA MENEZES BREZİLYA
2-GULJONOY NAIMOVA ÖZBEKİSTAN
3-LAURA SCHIEL FRANSA
3-SHOKO OTA JAPONYA

K44 MALE A +75 / BANTAM

1-MATT BUSH İNGİLTERE
2-ZAINUTDIN ATAEV RUSYA
3-HASIM CELIK ALMANYA
3-BILAL IAKHIAEV RUSYA

 

POOMSE YARIŞMALARI

ERKEKLER 30 YAŞ ALTI YARIŞMALARI
1-EDISON CHIGUANO  EKVATOR
2- ALEJANDRO GUTIERREZ MEKSIKA
3-CIANCIOTTO MICHELE  İTALYA
3-KIRILL ARUTIUNOV RUSYA

BAYANLAR 20 YAŞ AŞLTI
1-PALOMA MARTINEZ ŞILI
2-SIBEL KOLUMAN TÜRKIYE
3-ELIZAVETA POPOVA  RUSYA
3-ENGELS  BELÇIKA
ERKEKLER 30 YAŞ ÜSTÜ
1-CHRISTOPHER FROEMMGEN  ALMANYA
2-GUILLERMO ERAZO SCHAUER HONDURAS
3 POL POLAND MARIUSZ MAKA POLONYA
3-MARIO KOMORCEC HIRVATISTAN
BAYANLAR 30 YAŞ ÜSTÜ
1-HORMARY ROJAS KOLOMBIYA
2-AGNIESZKA KMIECPOLONYA
3-BISERKA SAMBOL HIRVATISTAN
3-POLAND ANNA SIWKO POLONYA

GENÇ ERKEKLER
1-BRADLEY BROCKIES İNGILTERE
2-KIERAN WROE 2019.02.05 İNGILTERE 
3-TOMAS MRAVEC SLOVAKYA
3-YASIR YAVUZ TÜRKIYE

GENÇ BAYANLAR
1- TUR TURKEY FATIMA KEVSER KIDEYS  TÜRKIYE
2- TUR TURKEY ELIF SU PEKGOZ TÜRKIYE
3- BEL BELGIUM HASNA BEN AYAD BELÇIKA
ERKEKLER P31
1-
KHANDOOUCH AYOUB FAS
2-
ANDREI TITOV RUSYA
3-
KAREN OVSEPYAN KAZAKISTAN
BAYANLAR P 31
1-
XIOMARA ROBLES PORTO RIKO
2-
STEFANIDA STRIUKOVA RUSYA
3-
INNA TROKHYMENKO UKRAYNA
ERKEKLER P32
1-
ANDREI GRABOVSKII RUSYA
2-
RICCARDO ZIMMERMAN İTALYA
3-
DOMAGOJ VUJCIC HIRVATISTAN
3-
BIKRAM SHRESTHA  NEPAL
BAYANLAR P 32
1-
SENADA HALILCEVIC HIRVATISTAN
ERKEKLER P33
1-
VALENTIN KONDRATENKO RUSYA
2-
IGOR GAFUROV RUSYA
3-
GIOVANNI SUNSERI İTALYA
3-
FAHRETTIN KARABAG TÜRKIYE
BAYANLAR P 33
1-
SAMANTHA CARRINGT İNGILTERE
2-
IRIS FUENTES ABD

ERKEKLER P34
1-
ALIAKSANDR DANILIUK BELARUS
BAYANLAR P34
1-
JANINE WATSON AVUSTRALYA
2-
LENKA SIMECKOVA ÇEKYA
3-
IVANNA TSAPTSINA UKRAYNA
3-
SENADA HALILCEVIC  HIRVATISTAN

 

 

AYIN KULB

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Trkiye Spor Bran?lar?nda en ba?ar?l? Taekwondo olamas?na ra?men medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tan?t?m? ve daha geni? kitlelere ula?mas? gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanal? TTF. TV. Kurulmal?m??
 

BA?ARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELER?

servettazegultaekwondomalzemeleri.com