MSABAKA SONULARI
HABERLER?N?Z ??N

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Gr?, neri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gnderebilirsiniz...

Başkanlık Kupası'nda Taekwondoculardan 54 Madalya PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Pazar, 17 Şubat 2019 11:44

Taekwondo 4. WT Başkanlık Kupası’nın son gününde Türk taekwondocular 2 madalya kazanandı. Türk sporcular organizasyonu 15’i altın 54 madalya ile tamamladı.

Yıldızlar

33 KG ERKEKLER
1-
MAKSYM MANENKOV UKRAYNA
2-
MAGOMEDGADZHI MAGOMEDOV RUSYA
3-
TODOR VASILIC SIRBİSTAN
3-
ARTUR SERIK KAZAKİSTAN
29 KG BAYANLAR
1-MILANA BEKIJLOVA RUSYA
2-ZEYNEP EDA SARI TÜRKİYE
3-NEHİR GENİŞ TÜRKİYE
3-MEDİNA KAVAKTÜRKİYE
37 KG ERKEKLER
1-
MOHMAD TAYMASKHANOV RUSYA
2-
DANIIL MAYDANIUK UKRAYNA
3-
DAMIR AKHMETOV RUSYA
3-
MUKHAMMEDALI YEGEMBERDIYEV KAZAAKİSTAN
33 KG BAYANLAR
1-HACER AKÇAY TÜRKİYE
2-MARİA YUKHANO RUSYA
3-DZHAMILKA MELIKOVA RUSYA
3-NİSA NUR SARI TÜRKİYE
41KG ERKEKLER
1-
EGOR KONCHINOV RUSYA
2-
AMIR SALIKHANOV KAZAKİSTAN
3-
TAHIR EMIN CAKILKAYA TÜRKİYE
3-
RODION SHIROKOV RUSYA
37 KG BAYANLAR
1-DAYANA BADMAEVA RUSYA
2-KAMILA GOSTENKOVA RUSYA
3-IRINA VASILEVA RUSYA
3-ALISA ANGELOVA RUSYA
45 KG ERKEKLER
1-
ALEKSANDR IAVRUIAN RUSYA
2-
SVIATOSLAV GARBUZ RUSYA
3-
OLEKSII YURKO UKRAYNA
3-
PABLO CERON BUENAVISTA İSPANYA
41 KG BAYANLAR
1-BEYZA KARABULUT TÜRKİYE
2-ZEYNEP NUR SARIÇİCEK TÜRKİYE
3-NEOMIE SALVAT FRANSA
3-AHRENHA N RUSYA
49 KG ERKEKLER
1-
KIRILL KOROLEV RUSYA
2-
YOUSSEF MHADHBI TUNUS
3-
BERKAY ERER TÜRKİYE
3-
EMIL IUSUPOV RUSYA
44 KG BAYANLAR
1-LIDIA GALINDO ZAPATA  İSPANYA
2-TEODORA RADAK SIRBİSTAN
3-RUMEYSA YAZICI TÜRKİYE
3-DARIA ZYNCEHENKO RUSYA
53 KG ERKEKLER
1-
VLADISLAV BUDIN RUSYA
2-
EMRE SIRAKAYA TÜRKİYE
3-
KIRILL PANASENKOV RUSYA
3-
RAMAZAN RAMAZANOV RUSYA
47 KG BAYANLAR
1-ARINA LEBEDEVA RUSYA
2-MELİSA ATEŞ CİHAN SPOR KLB
3-ELEYNA ŞENYURT TÜRKİYE
3-ANFISAA ALEKSEEVA RUSYA
57 KG ERKEKLER
1-
KIRILL KARTAVYKH RUSYA
2-
ERSIN YILMAZ TÜRKİYE
3-
FURKAN CAVGA ALMANYA
3-
AIGUN SALIKHOV RUSYA
51 KG BAYANLAR
1-NİSA İMAMAOĞLU TÜRKİYE
2-KRİSTINA JAKOVLJEVİC SIRBİSTAN
3-KRISTINA LYSOVA RUSYA
3-AZRA YÜCE ANKARA İSTİKLAL SPOR KLB
61 KG ERKEKLER
1-
DMITRY VOROSHILOVRUSYA
2-
ARTUR SHARAFUTDINOV RUSYA
3-
RAHMET BARAN SIMSEK TÜRKİYE
3-
ANTON PALIENKO RUSYA
55 KG BAYANLAR
1-VALERIIA SHTUCHKINA RUSYA
2-AYŞENUR KONAKÇI TÜRKİYE
3-MELİS TETİK SEÇKİNLER SPOR KLB
3-ESMANUR YILMAZ TÜRKİYE
65 KG ERKEKLER
1-
ANDREI ZAGORULKO RUSYA
2-
LEONID MANTROV RUSYA
3-
YUSUF EFE SEN TÜRKİYE
3-
ADIL BERK KUL TÜRKİYE
59 KG BAYANLAR
1-NİSANUR ALKAN TÜRKİYE
2-FEYZANUR AKÇAY TÜRKİYE
3-BÜŞRA ÖZTÜRK TÜRKİYE
3-AYSU KAVSARA TÜRKİYE
+65 KG ERKEKLER
1-
MUSAB AYDIN TÜRKİYE
2-
TURSYN ISLAM KAZAKİSTAN
3-
AZIZ MERT SAGLAM TÜRKİYE
3-
FAIKCAN MEMIS TÜRKİYE
+59 KG BAYANLAR
1-SUDE YAREN UZUNÇAVDAR TÜRKİYE
2-ALEYNA KAHRAMAN TÜRKİYE
3-AISHA AL ATTIYAH KATAR
3-POLINA SATVALOVA RUSYA

Gençler

45 KG ERKEKLER
1-ALAATTIN KÜSKÜ TÜRKİYE
2-EBRAHIM MARWAN İSVEÇ
3-MUHAMMET EREN KOÇ TÜRKİYE
3-BJARNE VISKENS BELÇİKA
42 KG BAYANLAR
1-ALINA FAYZULINA RUSYA
2-DARINA BAGOVA RUSYA
3-OFIIA LISACHENKO RUSYA
3-AINA MURZAEVA RUSYA
48 KG ERKEKLER
1-SEMIH OZER TÜRKİYE
2-YİĞİTHAN KILIÇ TÜRKİYE
3-MATIAS LOMARTIRE İTALYA
3-SERVER BALABAN TÜRKİYE
44 KG BAYANLAR
1-EVLAMPIA PAPPA YUNANİSTAN
2-AMINA CHERCHESOVA RUSYA
3-DARIA KOSTAREVA RUSYA
3-IZEM KARADAS ALMANYA
51KG ERKEKLER
1-AZAMAT RAKHYMBAYEV KAZAKİSTAN
2-YELZHAN YELSHIBAY KAZAKİSTAN
3-DENIZ TANRIVERDI TÜRKİYE
3-DMITRII SHISHKO RUSYA
46 KG BAYANLAR
1-ERYN VAN MULDERS BELÇİKA
2-DILARA OZCAN TÜRKİYE
3-LAURA RODRIGUEZ MARQUINA RUSYA
3-YELIZAVETA YELEFTERIADI KAZAKİSTAN
55 KG ERKEKLER
1-MAHMUT KUSKU TÜRKİYE
2-ÖMER YASİN ORHAN TÜRKİYE
3-TOBIAS HYTTEL DANİMARKA
3-GIUSEPPE FOTI İTALYA
49 KG BAYANLAR
1-ADRIANA CEREZO IGLESIAS İSPANYA
2-SOFIIA KHOBTAR UKRAYNA
3-ELIZAVETA PETRIK RUSYA
3-DIANA SIOTA İSPANYA
59 KG ERKEKLER
1-
SAID ABDULLAEV RUSYA
2-
OSMAN TURKER KOSE TÜRKİYE
3-
EVANGELOS NIKOLAOU YUNANİSTAN
3-
LOAY NAZZAL ÜRDÜN
52 KG BAYANLAR
1-ANNA KAZARNOVSKAIA RUSYA
2-ANASTASIIA KOSMYCHEVA RUSYA
3-IRINA MESHCHEREKOVA RUSYA
3-ANNA GILMANOVA RUSYA
63 KG ERKEKLER
1-MAXIM EMELKIN RUSYA
2-KHANMAGOMED RAMAZANOV RUSYA
3-ABDURAKHMAN KADYROV RUSYA
3-PABLO PATIÑO POMBAL İSPANYA
55 KG BAYANLAR
1-HELENA KICEMA HIRVATİSTAN
2-CILLE LUND NIELSEN DANİMARKA
3-LEA SPEHAR GARAJ HIRVATİSTAN
3-PATIMAT NIMATULAEVA RUSYA
68 KG ERKEKLER
1-MUSTAFA EMRE TEKE TÜRKİYE
2-ANDREA RIONDINO İTALYA
3-IAROSLAV PETRENKO RUSYA
3-AHMED WALID FİLİSTİN
59 KG BAYANLAR
1-ANFISA LAZAREVA RUSYA
2-CLOE IGLESIAS RIAL İSPANYA
3-ANASTASIA IGNATYEV SABOUROVA İSPANYA
3-KANÉLYA CARABIN FRANSA
73 KG ERKEKLER
1-ABDALHADI AL-SHWALI ÜRDÜN
2-STEPAN SLEPOV RUSYA
3-DMITRY STARUKHIN RUSYA
3-SOTIRIOS MICHOPOULOS YUNANİSTAN
63 KG BAYANLAR
1-NATALI HAMAIDI ÜRDÜN
2-NIKA KLEPAC HIRVATİSTAN
3-POLINA ARZHEVITINA RUSYA
3-NURAY KHUSSAINOVA KAZAKİSTAN
78 KG ERKEKLER
1-NIKITA KOBZEV RUSYA
2-
FAHED SBEIHI ÜRDÜN
3-ALEKSEI KARATAEV RUSYA
3-
VLADISLAV AIRIIAN RUSYA
68 KG BAYANLAR
1-ALEKSANDRA PERISIC SIRBİSTAN
2-NIKA PETANJEK HIRVATİSTAN
3-PARASKEVI NTEMOGIANNI YUNANİSTAN
3-ELIZAVETA STEPANOVA RUSYA
+78 KG ERKEKLER
1-
ALEXANDER PRYAZHNIKOV RUSYA
2-MIKHAIL PODUZOV RUSYA
3-
MUAZ YETIMOGLU TÜRKİYE
3-ISMAIL SEYMEN KAZAN TÜRKİYE
+68 KG BAYANLAR
1-KRISTINA ADEBAIO RUSYA
2-LINARA MUSLIMOVA RUSYA
3-BERRA NUR CIFTCI TÜRKİYE
3-ALISA NETSVET RUSYA

Büyükler

54 KG ERKEKLER
1-VLADIMIR GRITSENKO RUSYA
2-DENİZ DAĞDELEN TÜRKİYE
3-VASYL KOTYASH UKRAYNA
3-VALENTIN KHEGAY ÖZBEKİSTAN
46 KG BAYANLAR
1-RUHAT AKALIN TÜRKİYE
2-KYRIAKI KOUTTOUKI G.KIBRIS
3-JORDYN SMITH İNGİLTERE
3-LARISA MEDVEDEVA RUSYA
58 KG ERKEKLER
1-JESUS TORTOSA CABRERA İSPANYA
2-MIKHAIL ARTAMONOV RUSYA
3-ZAID KAREEM ÜRDÜN
3-GASHIM MAGOMEDOV AZERBAYCAN
49 KG BAYANLAR
1-MERVE DİNÇEL TÜRKİYE
2-GAZAL KIANI AZERBAYCAN
3-IKRAM DHAHRI TUNUS
3-VANJA STANKOVIC SIRBİSTAN
63 KG ERKEKLER
1-LOVRE BRECIC HIRVATİSTAN
2-FERHAT CAN KAVURAT TÜRKİYE
3-ANDREI KANAEV  RUSYA
3-MARCOS CABALLERO ECHEVARRIA İSPANYA
53 KG BAYANLAR
1-TIJANA BOGDANOVIC SIRBİSTAN
2-ZEHRA DÖŞÜÇUKUR TÜRKİYR
3-TATIANA KUDASHOVA RUSYA
3-ARINA FILIPPOVA RUSYA
68 KG ERKEKLER
1-BRADLY SINDEN İNGİLTERE
2-JAVIER PEREZ POLO İSPANYA
3-BORIS KRASNOV RUSYA
3-VLADIMIR DALAKLIEV RUSYA
57 KG BAYANLAR
1-HATICE KUBRA ILGUN TÜRKİYE
2-NIKITA GLASNOVIC HIRVATİSTAN
3-PATRYCJA ADAMKIEWICZ POLONYA
3-TUGBA YILMAZ TÜRKİYE
74 KG ERKEKLER
1-AHMAD ABUGHAUSH ÜRDÜN
2-NIKITA RAFALOVICH ÖZBEKİSTAN
3-KAIRAT SARYMSAKOV KAZAKİSTAN
3-VICTOR ASP NORVEÇ
62 KG BAYANLAR
1-IREM YAMAN TÜRKİYE
2-MARIJA STETIC HIRVATİSTAN
3-MAGDA WIET HENIN FRANSA
3-MARTA CALVO GOMEZ SİPANYA
80 KG ERKEKLER
1-MAKSIM KHRAMTCOV
2-MILAD BEIGI HARCHEGANI AZERBAYCAN
3-ANTON KOTKOV RUSYA
3-RAUL MARTİNZ GARSİA İSPANYA
67 KG BAYANLAR
1-LAUREN WILLIAMS İNGİLTERE
2-ANASTASIIA BAKLANOVA RUSYA
3-TETIANA TETEREVIATNYKOVA UKRAYNA
3-AXAULE YERKASSIMOVA KAZAKİSTAN
87 KG ERKEKLER
1-VLADISLAV LARIN RUSYA
2-RAFAEL KAMALOV RUSYA
3-IVAN KONRAD TRAJKOVIC SLOVENYA
3-RAMIN AZIZOV AZERBAYCAN
73 KG BAYANLAR
1-MILICA MANDIC SIRBİSTAN
2-NAFİA KUŞ TÜRKİYE
3-DORIS POLE HIRVATİSTAN
3-MATEA JELIC HIRVATİSTAN
+87 KG ERKEKLER
1-MAHAMA CHO İNGİLTERE
2-VEDRAN GOLEC HIRVAİSTAN
3-ABDOUL ISSOUFOU  NİJERYA
3-RADİK ISAEV AZERBAYCAN
+73 KG BAYANLAR
1-BIANCA WALKDEN İNGİLTERE
2-ALEKSANDRA KOWALCZUK POLONYA
3-OLGA MUZYCHKA RUSYA
3-MAEVA MELLIER FRANSA

 

AYIN KULB

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Trkiye Spor Bran?lar?nda en ba?ar?l? Taekwondo olamas?na ra?men medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tan?t?m? ve daha geni? kitlelere ula?mas? gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanal? TTF. TV. Kurulmal?m??
 

BA?ARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELER?

servettazegultaekwondomalzemeleri.com