MSABAKA SONULARI
HABERLER?N?Z ??N

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Gr?, neri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gnderebilirsiniz...

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüpler Türkiye Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Cuma, 13 Temmuz 2018 13:01

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Çankırı'daki Orhan Saka Spor Salonu'nda yapıldı. 57 ilde bulunan 267 kulüpten 1598 sporcunun katıldığı şampiyona 20 Temmuz 2018 Cuma günü sona erdi.

Müsabaka sonuçları haberin devamında.

 

Takım Sıralaması
Genel Erkekler Bayanlar
1 - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Ankara EGO SK
5 - İstanbul Tuzla Bld SK
1 - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
1 - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Ankara EGO SK
3 - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Ankara PTT SK
5 - İstanbul Büyükşehir Bld SK
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 17 Temmuz 2018, Salı
Erkekler Bayanlar
58 KG
1 - Cihat Çakmak - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Fuatcan Aldemir - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Halil İbrahim Çapar - İstanbul Erdoğan TKD SK
3 - Osman Türker Köse - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Sezai Can Akyazı - Ankara Çınar GSK
6 - Kemal Külük - - Ankara Ulaştırma SK
7 - Mustafa Ağar - Adana Ejder TKD SK
8 - Abdulkadir Kaya - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK

68 KG
1 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Can Özçelik - Mersin Erdemli Metem SK
3 - Salih Çetinkaya - Antalya Prof. İhsan Koz İ.O. SK
3 - Murat Basumlı - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Enes Şentürk - Kocaeli 41 SK
6 - Umut Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Ahmet Hakan Tuna - Antalya Erbay GSK
8 - Muhammed Avcı - Konya Bütükşehir Bld SK
49 KG
1 - Ruhat Akalın - - Ankara PTT SK
2 - Sıla Ezgi Yağcı - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Esranur Durak - Anakara Demir SK
3 - Büşra Kester - Antalya Prof. İhsan Koz İ.O. SK
5 - Beyza Nur Güngör - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Zehra Abay - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Ayşe Şule Başkır - Ankara ASKİ SK
8 - Damla Çelik - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt SK

67 KG
1 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
2 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
3 - Hatice Çiçek - Ankara ASKİ SK
3 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
5 - Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir Demir SK
6 - Halenur Altın - Eskişehir Sarar SK
7 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Zümre Nur Kalayan - Ordu Fatsa SK
2. GÜN SONUÇLARI - 18 Temmuz 2018, Çarşamba
63 KG
1 - Yusuf Atasoyu - İstanbul Cihan SK
2 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Tavşan - Ankara Ulaştırma SK
3 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Tahsin Can Işık - Kırşehir Pars GSK
6 - Yunus Emre Oğuzcan - Gaziantep İslahiye TKD SK
7 - İlhan Burak Tavşan - Erzurum Anadolu Form SK
8 - Onur Talha Soykan - Kastamonu Türk Telekom SK

87 KG
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Okan Şimşek - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Alperen Dalıcı - Elazığ Bld Ulaşım SK
5 - Hüseyin Emre Ay - Diyarbakır Gençlerbirliği SK
6 - Burak Ozan Karaca - Ankara Ulaştırma SK
7 - Yiğit Taşkıran - Ankara Polat SK
8 - Ferhat Gülkaya - İastanbul Tuzla Bld SK
53 KG
1 - Merve Dinçel - Ankara EGO SK
2 - Zehra Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
3 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
3 - Sude Burcu - İzmir Büyükşehir Bld SK 
5 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Şüheda Keser - İstanbul Bahçelievler Bld SK
7 - Mensure Alkan - Ankara Barış Özel GSK
8 - Seda Koçak - Ankara Seven SK

57 KG
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
2 - Gülsüm Gültekin - Bilecik Bozüyük Metris Tepe GSK
3 - Simay Torun - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Esra Kalem - Bursa SK
5 - Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
6 - Betül Odacı - Kastamonu TKD SK
7 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
8 - Merve Filiz - Eskişehir Kamer GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 19 Temmuz 2018, Perşembe
54 KG
1 - Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld SK
2 - Selçuk Akbaş - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Erhan Enbiya Derdiyok - Erzurum Anadolu Form SK
6 - Alihan Doğru - Ankara Adliye SK
7 - Bedirhan Akdeniz - Erzincan Relax SK
8 - Yaşar Furkan Yardımcı - İstanbul Pendik Bld SK

74 KG
1 - Barış Dağ - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Umut Bildik - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Sefa Altınyüzük - Niğde Dünya SK
3 - İlker Tanrınıan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Yunus Emre Mert - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Barış Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Furkan Çakır - Ankara Ulaşturma SK
8 - Mert Çiçek - İstanbul Bahçelievler Bld SK
46 KG
1 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
3 - Ayşe Beyza Yıldız - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK
3 - Vildan Kılıç - Ankara PTT SK
5 - Melisa Yalcı - Sakarya Arifiye Atılgan SK
6 - Hande Akyol - İstanbul Yavuz SK
7 - Fatma Nur Yılmaz - Ankara ASKİ SK
8 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK

73 KG
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
3 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Rabia Özdemir - İstanbul Beykoz Elmalı SK
5 - Berra Nur Çiftçi - İstanbul Beykoz Bld SK
6 - Ekin Su Öner - Ankara Pursaklar Bld SK
7 - Zeynep Taşcı - Konya Çatalhöyük Çumra Bld SK
8 - Betül Kestek - Çankırı Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 20 Temmuz 2018, Cuma
80 KG
1 - Berk Can Süngü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Oğuzhan Karslı - Muğla Büyükşehir Bld SK
3 - İlker Dere - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Ferkan Denizman - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Doğuhan Öztürk - Ankara Adliye SK
7 - Ahmet Yılmaz - Adana Ejder TKD SK
8 - Muhammet Ataoğlu - İstanbul Cihan SK

+87 KG
1 - M. Recep Çetinkaya - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
2 - Selman Nezir - İstanbul Bahçelievler Bld SK
3 - Talha Bayram - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Nusret Romonova - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Necati Zan - Hatay Ege GSK
6 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Sertan Baykal - Ordu Oney SK
8 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
62 KG
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Dilara Kartal - Eskişehir Kamer GSK
3 - Ayşenur Özcan - Konya Selçuklu Bld SK
5 - Sefa Ceren Koyuncu - Konya Çatalhöyük Çumra Bld SK
6 - Nursema Güzel - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt SK
7 - Huriye Nur Erginc - İstanbul Yavuz SK
8 - Melisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK

+73 KG
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
3 - Ece Nur Akkoyunlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
3 - Özlem Kuşcan - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Edanur Şahin - Mersin Erdemli Bahadır GSK
6 - Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld SK
7 - Esra Zeren - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK
Son Güncelleme: Cumartesi, 21 Temmuz 2018 06:16
 

AYIN KULB

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Trkiye Spor Bran?lar?nda en ba?ar?l? Taekwondo olamas?na ra?men medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tan?t?m? ve daha geni? kitlelere ula?mas? gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanal? TTF. TV. Kurulmal?m??
 

BA?ARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELER?

servettazegultaekwondomalzemeleri.com