MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLER?N?Z ?Ç?N

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görü?, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Perşembe, 08 Eylül 2016 17:16

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Faaliyet Program?nda yer alan ve 15 Temmuz Demokrasi ?ehitleri Türkiye Gençler Taekwondo ?ampiyonas? ad? alt?nda 7-11 Ekim 2016 tarihleri aras? Konya'da Uluslararas? Selçuklu Kongre Merkezi Kapal? Spor Salonunda yap?ld?.

Maçlar?n sonuç listeleri haberin devam?nda.

 

 

1. GÜN SONUÇLARI - 7 Ekim 2016, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - MUHAMMED TALHA ?EN - ?STANBUL ÖNCÜ GSK
2 - KAD?R YALDIZ - KONYA ÇUMRA BLD SK
3 - BEK?R SAM? ASLIM - ?STANBUL FERD?
3 - MUSTAFA KARSANDI - MERS?N BÜYÜK?EH?R BLD SK
5 - ÖMER ÖZEREN - ?STANBUL ALTUNÇEV?K SK
6 - EMRULLAH AYDIN - KOCAEL?VDER?NCE TKD SK
7 - ERTU?RUL KAAN E?ME - ED?RNE BLD SK
8 - BED?RHAN ??R?N - ANKARA DEM?R SK

55 KG
1 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA SEVEN SK
2 - MUHAMMED KAN - ADANA SEYHAN BLD SK
3 - BERAT ARIK - ADANA SARIÇAM BLD SK
3 - GÖRKEM K. KILIÇ - ?STANBUL BAHÇEL?EVLER BLD SK
5 - ERTU?RUL DEM?RKIRAN - SAMSUN KAVAK Y.DO?U SK
6 - BURAK YURTAKAL - ?ZM?R BOZYAKA KOREAN SK
7 - AHMET KÜSKÜ - ?STANBUL BÜYÜK?EH?R BLD SK
8 - MEHMET CAN KURT - SAMSUN KAVAK YA?ARDO?U SK
49 KG
1 - ?ÜHEDA NUR GÜLER - BURSA YILDIRIM BLD JSK
2 - ?LAYDA D?REK - ?STANBUL GOP BLD SK
3 - ?REM ALBAYRAK - BURSA ORBAY SK
3 - EDA GÜLTEN - ?STANBUL TUZLA BLD SK
5 - ?EYDA KALKAN - KONYA BOYALI SK
6 - ECE ARIK - U?AK E?ME TU?RA SK
7 - ALEYNA ÖZDEM?R - KAYSER? YAY TAN SAY SK
8 - NAZM?YE KARAA?AÇ - BURSA SK

68 KG
1 - S?MGE ERENSAYIN - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
2 - D?LARA ARSLAN - ?STANBUL UZUNÇAVDAR SK
3 - AY?EGÜL GÖZEY - ?STANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - K. SENA SARILAR - KONYA ÇUMRA BLD SK
5 - S?MGE ÖZCAN - ?STANBUL YAVUZ SK
6 - GAMZE ÖZDEM?R - ANKARA POZ?T?F SK
7 - BEYZA ERDA? - SAMSUN ASLAN GSK
8 - EL?F GÜL ÇARKCI - ESK??EH?R SARAR SK
2. GÜN SONUÇLARI - 8 Ekim 2016, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - BURAK A?IK - ADANA SARIÇAM BLD SK
2 - EM?R KARABULUT - ?STANBUL TUZLA BLD SK
3 - B?LGE KAAN GÜL - ANKARA EGO SK
3 - SEZER DALSÜREN - ANKARA ÖZCAN TKD SK
5 - HAMZA YILDIRIM - ?STANBUL FERD?
6 - CEM?L GÜL - G.ANTEP ?AH?NBEY HLK E?T SK
7 - MUHAMMED BEYG?RL?O?LU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
8 - MEL?H FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK

63 KG
1 - FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADL?YE SK
2 - MÜCAH?T ALTUN - ANKARA B?RL?K TKD SK
3 - YUSUF ARAS - ESK??EH?R SARAR SK
3 - NECM? BEKTA? - ?STANBUL TUZLA BLD SK
5 - M. ERS?N YILMAZ - G.ANTEP N?Z?P M. AK?F ERSOY H.E.M. SK
6 - OKAN ÖZBALKAN - D?YARBAKIR DEN?Z GSK
7 - MÜCAH?T KOÇGÜNDÜZ - ELAZI? BLD ULA?IM SK
8 - ÖMER FARUK AKGÜL - YOZGAT SORGUN BLD SK
46 KG
1 - HAM?YET TO?AN - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - ?EYDA SELÇUK - ANKARA HAKAN TKD SK
3 - N?LÜFER ÖZKURU - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
3 - SAL?HA KÜÇÜKSOLAK - KONYA TSYD SK
5 - ASLI ATE? - ?STANBUL TUZLA BLD SK
6 - D?DEM DO?RU - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
7 - G?ZEM OKATAR - ?STANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - HÜMAN TÜRKYILMAZ - KOCAEL? B.?EH?R BLD KA?IT SK

55 KG
1 - TU?BA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - EL?F ??M?EK - KARAMAN AKADEM? SK
3 - S?MAY TORUN - ADANA GENÇL?K SK
3 - FERDA SOYKAN - SAMSUN POL?S GÜCÜ SK
5 - RAB?A YILMAZ - SAMSUN POL?S GÜCÜ SK
6 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN ?LK ADIM BLD GSK
7 - MEL?SA YÖRCEK - ?ZM?R AKAR GSK
8 - ?LAYDA YILMAZ - ?STANBUL BÜYÜK?EH?R BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 9 Ekim 2016, Pazar
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - ENVER NAZLI - ANKARA SEVEN SK
2 - MEHMET OKAN D?NÇSOY - ANKARA B?RL?K TKD SK
3 - ALPER TUNA ALAN - SAKARYA ATAKAN TKD SK
3 - MEHMET ORAL - B?LEC?K BOZÜYÜK HEM SK
5 - H. EREN ?ER?FLER - MAN?SA BA?AR SK
6 - MESUT ÖZEREN - ?STANBUL ALTUNÇEV?K SK
7 - FAT?K ÖZTÜRK - YALOVA BLD GSK
8 - SAMET ÇEL?K - KARAMAN PERFORMANS SK

73 KG
1 - HÜSEY?N KARTAL - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - ?AH?N ÇELEB? - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
3 - SAVA? TA?TEK?N - ANKARA EFSANE 2 SK
3 - M. TALHA AYDO?AN - ?STANBUL UZUNÇAVDAR SK
5 - MURAT YAKAN - YALOVA FERD?
6 - M. EM?N AYDO?DU - ?STANBUL C?HAN SK
7 - RAS?M OKUR - SAMSUN ÇAR?AMBA SK
8 - BEYTULLAH YILMAZ - ELAZI? KOVANCILAR HAZAR SK

78 KG
1 - HASAN CAN LAZO?LU - ?STANBUL FAT?H KARAGÜMRÜK SK
2 - EMRE GÜL - ?STANBUL BÜYÜK?EH?R BLD SK
3 - C?HAT SATILMI? - HATAY ÖZ?AMP?YONLAR SK
3 - BATUHAN ??M?EK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - M. DO?UKAN PERK - ANTALYA ALANYA TORNADO SK
6 - MEHMET DEVLET KAYRICI - ÇORUM FERD?
7 - HASAN FURKAN YÜKÇEKEN - GAZ?ANTEP GSK
8 - H. BERAT DEM?RC?O?LU - ?STANBUL ÖZDEM?R SK
42 KG
1 - EM?NE GÖ?EBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - ?REM BEKDA? - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
3 - SILA EZG? YA?CI - ?ZM?R BOZYAKA KOREAN TKD SK
3 - BUSE ÖZTÜRK - SAKARYA ATAKAN TKD SK
5 - ARZU OKAY - ANKARA HAKAN TKD SK
6 - BEYZA NUR GÜNGÖR - KIRKLAREL? SK
7 - V?LDAN KILIÇ - ISPARTA ?AMP?YONLAR SK
8 - MEHTAP ÇAKIR - ?STANBUL ÜSKÜDAR BLD SK

44 KG
1 - DERYA E?ME - ED?RNE BLD SK
2 - AR?FE ELK?T - SAMSUN ?LKADIM BLD SK
3 - RAB?A ARDIÇ - ANKARA BÜYÜK?EH?R BLD ANKARA SK
3 - ?ER?FE ILGIZ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - EDANUR KOÇ - B?LEC?K 1308 OSMANEL? BLD SK
6 - GÜLSÜM ACAR - KONYA MERAM BLD SK
7 - ?ÜHEDA ARSLANTÜRK - ZONGULDAK YILDIZ GSK
8 - KÜBRA GÖK - ADANA MAV? KAPLANLAR SK
4. GÜN SONUÇLARI - 10 Ekim 2016, Pazartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
59 KG
1 - HAKAN REÇBER - ANKARA B?RL?K TKD SK
2 - ONUR TAV?AN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 - YUSUF ATASOYU - ?STANBUL C?HAN SK
3 - FAT?H ATA DEM?RTA? - ESK??EH?R ÖNCÜ SK
5 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜK?EH?R BLD SK
6 - MEHMET KAN? POLAT - ?STANBUL ALTUNÇEV?K SK
7 - DO?UKAN DO?AN - ?ZM?R BUCA BLD SK
8 - FURKAN ÇAKIR - ANKARA ULA?TIRMA SK

68 KG
1 - F. MUHAMMET SARO?LU - ANKARA KARTAL TKD SK
2 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA TSYD SK
3 - TANER BA? - ?STANBUL YEN?GÜN TKD SK
3 - FURKAN D?REK - ?STANBUL G.O.P. BLD SK
5 - HÜSEY?N TAYY?P VAROL - U?AK E?ME TU?RA SK
6 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜK?EH?R BLD SK
7 - SUERCAN PEKTA? - ?ZM?R BOZYAKA SPORYUM SK
8 - MUSTAFA ENES PAKO?LU - MALATYA ALACA SK
52 KG
1 - ?KRA KAYIR - ANKARA MAL?YE M?LL? P?YANGO SK
2 - MERVE D?NÇEL - ANKARA KANKA TKD SK
3 - BETÜL EDA AK - ?STANBUL G.O.P BLD SK
3 - MERYEM ?ENL?K - ?STANBUL TUZLA BLD SK
5 - EL?F ABAY - ?STANBUL TUZLA BLD SK
6 - SEMA TAT - ANKARA EGO SK
7 - GÜLSE POLAT - ELAZI? BLD ULA?IM SK
8 - ZEHRA ABAY - ?STANBUL TUZLA BLD SK

59 KG
1 - AY?ENUR ÖZCAN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - SENA NUR ERTÜRK - ?STANBUL BA?CILAR BLD SK
3 - BUKET KAPTAN - ?STANBUL BA?CILAR BLD SK
3 - SERAY O?UZ - KIRKLAREL? SK
5 - MERVE ?AH?N - ADANA SEYHAN BLD SK
6 - K. ?EFAAT BU?AN - B?LEC?K 1308 OSMANEL? BLD SK
7 - CEREN AKYOL - AYDIN D?D?M BELED?YE SK
8 - EDA ÖZDEM?R - KAYSER? YAY TAN SAY SK
5. GÜN SONUÇLARI - 11 Ekim 2016, Sal?
Genç Erkekler Genç Bayanlar
+78 KG
1 - EMRE KUTALMI? ATE?L? - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT Z?NDE GSK
3 - M. EM?N AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜK?EH?R BLD SK
3 - ?BRAH?M MENEK?E - MALATYA MENEK?E SK
5 - NUSRET ROMANOVA - ?STANBUL TUZLA BLD SK
6 - DO?U? KARADEN?Z - SAMSUN TERME GH?M SK
7 - ERDEM KANLI - ?STANBUL ALTUNÇEV?K SK
8 - DO?U? U. ÖZTÜRK - ANKARA ?AMP?YON LEOPAR SK
63 KG
1 - ?EYMA NUR SÖ?ÜT - ANKARA ULA?TIRMA SK
2 - HACER ORGARUN - A?RI GSK
3 - SÜMEYYE NUR ERG?N - KIRKLAREL? ERG?N SK
3 - ALEYNA YILMAZ - ?STANBUL BÜYÜK?EH?R BLD SK
5 - NERM?N GÜNEL - BURDUR BUCAK BLD O?UZHAN SK
6 - YASEM?N YE??LYURT - ?ZM?R MENDERES TKD SK
7 - DAMLA B?Y?KL? - ?STANBUL TUZLA BLD SK
8 - ?EVVAL SARILAR - KONYA Ç.HÜYÜK ÇUMRA BLD SK

+68 KG
1 - MEL?SA MIZRAK - ANKARA ?LBANK SK
2 - B?LGEHAN ÇEL?K - ?STANBUL TUZLA BLD SK
3 - YASEM?N NUR YILMAZ - ?STANBUL B.?EH?R BLD SK
3 - ESRA AKBULAK - ?ZM?R BÜYÜK?EH?R BLD SK
5 - NESL?HAN ?AL - ?ZM?R TED ?HT?SAS SK
6 - KÜBRA SA?LAM - SAKARYA AKYAZI GENÇL?K VE SK
7 - GÜLENDAM UNUTMAZ - SAMSUN KAYA GENÇL?K SK
8 - BEYZA BASMA - ANKARA ASK? SK
Son Güncelleme: Çarşamba, 12 Ekim 2016 11:51
 

AYIN KULÜBÜ

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Bran?lar?nda en ba?ar?l? Taekwondo olamas?na ra?men medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tan?t?m? ve daha geni? kitlelere ula?mas? gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanal? TTF. TV. Kurulmal?m??
 

BA?ARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELER?

servettazegultaekwondomalzemeleri.com