MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Önemli Duyuru - Gençler Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu Gençler Türkiye Şampiyonası ile ilgili önemli bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2015 yılı Faaliyet Programında yer alan “Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası” 12 - 16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Trabzon'da yapılması planlanmıştı. 
Çeşitli nedenlerden dolayı Gençler Türkiye Şampiyonası yine Tranzon'da 9-13 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yomra Spor Salonu'nda yapılacaktır.
Önemle
duyurulur.

 
Siyah Kuşak ve Dan Terfi Sınavları

Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

11 Temmuz 2015
BİLECİK : Atatürk Spor Salonu
ERZURUM : Yakutiye Spor Salonu
MALATYA : Turgut Özal Kamp Eğitim Merkezi
SAMSUN : Atatürk Spor Salonu
ISPARTA : Işıkkent Spor Salonu
NEVŞEHİR : Damat İbrahimpaşa Spor Salonu
MERSİN : 7. Bölge Spor Salonu

 
Karaman ve Konya Ortak Antrenmanda Buluştu.

13-14 Haziran 2015 tarihlerinde Karaman ve Konya kulüpleri Beyşehir’de buluştu. Ortak antrenman düzenleyen kulüpler bundan sonraki zamanlarda da farklı kategorilerde bir araya gelerek sporcuların daha iyi hazırlanması ve  bir arada kaynaşmalarını sağlamak amacı ile program dahilinde çalışmalarına devam etme kararı aldılar.  Konya Sakin S.K. Çumra BL. S.K. Zirve S.K. ve Karaman Performans S.K. 2 gün süren antrenman ve maçlar ile çalışmalara başladı.

 
Samsun İddialı Sıra Avrupa Şampiyonasında

Marmaris’te yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo şampiyonasında  Mustafa Gençtürk hocamız ve sporcuları göstermiş oldukları üstün başarılar ile Yıldızlar Milli Takımının da gözdesi olma yolunda iddialı olduklarını gösterdiler. Samsun İlk Adım Belediyesi Spor Kulübü antrenörü Mustafa Gençtürk açıklamasında. 2-5 Temmuzda Fransa’da  yapılacak olan Avrupa Yıldızlar Şampiyonasında aynı başarıyı göstererek hedeflerine ulaşmak istediklerini belirtti. Milli Takımımıza başarılar diliyoruz.

 
Minikler Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 29 Temmuz - 2 Ağustos 2015 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacak.

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 29 Temmuz - 2 Ağustos 2015 tarihleri arasında  Çanakkale'de yapılacak.

Şampiyona Yeri : Çanakkale
Spor Salonu : Anafartalar Spor Salonu
Tarih : 29 Temmuz - 2 Ağustos 2015

 
53 Karacaoğlan Kaysı Festivali Taekwondo Dostluk Turnuvası

31 Mayıs 2015 tarihinde Mut Kapalı Spor Salonunda 53 Karacaoğlan Kaysı Festivali Taekwondo Dostluk Turnuvası yapıldı. Mut Belediyesinin desteğiyle yapılan turnuvaya  Mersin ve ilçeleri Karaman kulüplerinden yaklaşık 150 sporcu katıldı. Mut Belediye başkanı sayın Nebi Yılmaz turnuvaya katılarak sporcular ile yakından ilgilenerek taekwondoda ilk turnuvamız  bundan sonraki yapılacak olan turnuvalara daha çok destek vereceklerini ve Mut ilçemizin sporda daha ileriye taşınması gerektiğini söyleyerek  sporculara madalya Antrenörlere plaket verdi.  Mut İlçe Belediye başkanı ve antrenörümüz Bilal Bol hocamızın yakın ilgi ve alakasından dolayı bizlerde teşekkürlerimizi belirtiyoruz.

 
Trakya Akademi S.K. Kuşak Sınavı Heyecanı

TRAKYA AKADEMİ  SPOR  KULÜBÜ  (TAEKWONDO)  Branşı  kuruluşunun  3.  ayında 2015 yılının 2.kuşak sınavını kendilerininse ilk kuşak sınavını sporcu ve velilerin heyecan ve coşkulu katılımıyla gerçekleştirdi.

 
İbrahim Sönmezateş Hocamızdan Anlamlı 6.200 Euroluk Bağış

Almanya’nın Pforzheim şehrinde İbrahim Sönmezateş hocamızın organizasyonuyla gerçekleştirilen 5. İnsani Taekwondo yardım turnuvasında elde edilen bütün gelirler ihtiyaç sahibi insanlara ve kurumlara ulaştırıldı.Başarıyla geçen turnuvada toplanan 6.200 Euro nun 4.000 Eurosu dizindeki tümör nedeniyle yurtdışında ameliyat olmazsa ayağının  kesilmesi zorunda kalacak olan Bosna Hersekli Mirsad ın tedavi parası karşılanırken diger 2.200 Euro ise zor durumdaki insanlar derneği ve cocuk hastanesi yardımlaşma derneğine bağışlandı.

 
Marmara Taekwondo Şampiyonası Çanakkalede Yapıldı

19 Mayıs gençlik haftası kapsamında yapılan gençlik haftası Marmara Taekwondo Şampiyonası 6 İlden 14 kulüp katılımı ile Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Konuyla ilgili olarak, Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK’ın verdiği bilgiye göre; 

 
Almanya'dan Duru Bulgura Teşekkür Mesajı

Sevgili Duru Bulgur yetkilileri,

Almanya  Pforzheim da uluslararası Taekwondo Turnuvamıza katılan Karaman Performans Taekwondo takımına gösterdiğiniz destek için JC Pforzheim spor klübü yönetim kurulu adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizler Almanya’da Duru markasının kalitesini özenle takdir ederken bünyesinde kaliteli sporcular barındıran cok degerli Ali Can hocamızın antrenörlüğünü yaptığı Performans Taekwondo ya desteğinizde takdirle karşılıyoruz.
Karamanlı Taekwondocuların uluslararası turnuvamıza katıması turnuvamıza renk ve heyecan vermiştir. Spora desteğiniz için yeniden teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki sizler gibi gönülleri zengin işverenler var.

Almanya’dan Duru çalışanlarına , emekçilerine selam ve saygılarımızı iletiyoruz.

İbrahım Sönmezates

 

JC Pforzheim e.V.

 
Sponsorları Duru Bulgurdan Sporculara Ödül

3 Mayıs 2015 tarihinde Almanya’nın Pforzheim şehrinde yapılan Uluslararası Taekwondo şampiyonasında ülkemizi ve ilimizi temsil eden Karaman Performans Spor Kulübü sporcularımız 2 Altın 1 Gümüş Madalya kazanmıştı. Ülkemize dönen ve ilk olarak Sponsorları Duru Bulguru ziyaret eden sporcular şampiyona ile ilgili bilgi verdiler. Duru Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru ve Başkan Yardımcısı Emin Duru sporcular ile yakından ilgilenerek okul durumları ve hedeflerini konuşarak aldıkları başarılarını tebrik ettiler daha büyük başarılar kazanacaklarına inandıklarını söyleyerek çeşitli hediyelerle sporcuları ödüllendirdiler.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

DESTEK VERENLER