MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sporcu Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Antrenör Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Hakem Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Konya

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Faaliyet Programında yer alan ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonası adı altında 7-11 Ekim 2016 tarihleri arası Konya'da Uluslararası Selçuklu Kongre Merkezi Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Maçların sonuç listeleri haberin devamında.

Devamını oku...
 
Dünya Poomse Taekwondo Şampiyonası Peru

TAKIM HALİNDE DÜNYA İKİNCİLİĞİ

Türkiye, son gün elde ettiği madalyaların ardından  5 altın, 4 gümüş ve 7 bronz madalyaya ulaştı. Toplamda 16 madalya kazanan Türkiye, genel sıralamada Güney Kore’nin ardından Dünya ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

Devamını oku...
 
Balkan Taekwondo Şampiyonası Bulgaristan

Balkan Taekwondo  Şampiyonası 24-25 Eylül tarihlerinde .Bulgaristan'ın Dupnitsa şehrinde yapılıyor..Şampiyonaya geniş bir kadro ile katılıyoruz.Cumartesi günü Yıldızlar ve Gençler müsabakaları tamamlandı. Pazar günü Büyükler müsabakaları ile sona erdi.

Devamını oku...
 
Romanya’da Yıldız’lardan Madalya Yağmuru

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’na 40 ülkeden 412 sporcu katılıyor.

Devamını oku...
 
Bosna Hersek Taekwondo Federasyonu Başkanı Taekwondo Analizi

Bosna Hersek Taekwondo Federasyonu Başkanı sayın Ahmet Dölek'ten Olimpiyatlardan sonra Taekwondo ile ilgili analizleri.

Sonuçlarından da görüleceği üzere, bir dövüş, mücadele sporundan çıkmış, dürtmeyle puanların alındığı, istediğiniz kadar vurun etkili olamadığınız, ama hafif bir sürtmeyle, dürtmeyle, çarpmayla puanları alabildiğiniz ve hatta bazen puanların nereden geldiğini idrak dahi edemediğiniz, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sporcularının dünya sıralamasında 40-65-92. sıralardaki sporculara hiç kimsenin anlayamadığı bir şekilde yenildiği bir sporun anlamsızlığını herkes takdir ediyordur.

Devamını oku...
 
Hikmet Doğan Anısına İller Arası Taekwondo Dostluk Turnuvası

Karaman 2016 yılı İl Faaliyet programında yer alan ve 20-21 Ağustos tarihleri arası yapılmakta olan Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde Hikmet Doğan Anısına İller Arası Taekwondo Dostluk Turnuvasına 8 ilden 300 sporcu katıldı.  Turnuva ile ilgili tüm sonuç  haberin devamında görebilirsiniz.

 

 

Devamını oku...
 
Rio Olimpiyat Kuraları Belli Oldu

2016 Rio Olimpiyatlarında Sporcularımızın Maç Kuraları ve  Programları belli oldu. 68 Kg. da Servet Tazegül 18 Ağustos Perşembe Günü 67 Kg. da Nur Tatar 19 Ağustos Cuma günü Tatamiye çıkacaklar. Sporcularımıza başarılar diliyoruz.

 
Yıldızlar Milli Takım Seçmesi

Yıldızlar Milli Takımı Seçme Müsabakaları 6-7 Ağustos 2016 tarihleri arasında Nevşehir'deki Damat İbrahimpaşa Spor Salonu'nda yapıldı tüm sonuçlar haberin devamda görebilirsiniz.

 

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 47

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com