MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Akın Alim" Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Bursa

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa'da yapıldı. Şampiyonaya 36 ilden, 175 kulüp ve 1300 sporcu katılıyor. 

Tüm sonuçları haberin devamında

 
Balkan Şampiyonası Slovenya’nın Maribor Şehrinde Yapılıdı

11-12 Ekim 2014 Tarihleri arası Balkan şampiyonası Slovenya’nın Maribor şehrinde yapıldı. T.T.F. Genel Koordinatör  Başkanı Ramazan Erçin Türk Milli Takımını oluşturan takımımız ile birlikte yarışlara katıldı. Balkan şampiyonasına Türkiye-Slovenya-Bosnahersek-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Romanya-Kosova-Arnavutluk-Makedonya ve Monteteneğro olarak 11 Ülke ve 487 sporcu katıldı.

Yıldızlarda Takım olarak birinci olan sporcularımız Büyüklerde ikinci Genel klasmanda ikinci olarak tamamlamıştır. Türkiye 10  Altın 15 Gümüş 19 Bronz kazanarak yarışmaları tamamlamıştır.  

Şampiyona ile ilgili sonuçlar ve Resimleri haberin devamında görebilirsiniz.

 
Balkan Şampiyonası Slovenya’nın Maribor Şehrinde Yapılıyor

11-12 Ekim 2014 Tarihleri arası Balkan şampiyonası Slovenya’nın Maribor şehrinde başlıyor. 10 Ekim de tartıların başlayacağı şampiyonada Kafile başkanlığını yapan T.T.F. Genel Koordinatör  Başkanı Ramazan Erçin Türk Milli Takımını oluşturan takımımız ile birlikte  Otele yerleştiler. Şampiyona ile ilgili sonuç ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 
Taekwondo Festivali Antalya Belek

Antalya, Kasım ayında 2 tanesi WTF G1 kategorisinde olmak üzere 3 uluslararası şampiyona ile Avrupa Taekwondo Birliği'nin Antrenör Eğitim Semineri'ne ev sahipliği yapacak.

 
Ümitler Avrupa Şampiyonası Avusturya

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından beşincisi organize edilen Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 26 - 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Avusturya'nın Innsbruck şehrinde yapılacak.

İl Gün 2 Atın Türkiyenin ve 2 gün bir Gümüş 1 Bronz Şampiyonayı tamamladık.

 
1.Ulusal Taekwondo Festivali Kırıkkale’de Başladı

Kırıkkale ilimizde ilki düzenlenen 1. Ulusal Taekwondo Festivali 19-20-21 Eylül 2014 tarihleri arası 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda başladı. 20 İlden 350 sporcunun katıldığı şampiyonada ilk gün bir birinden zorlu maçlar yapıldı. Yapılan Müsabakaların tümünde finaller Pazar günü kent meydanında açık havada yapılacak.

 
Turkish Open ve Avrupa Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası 28-30 Kasım 2014, Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası ise 25-26 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya'da yapılacaktır.

 
Eskişehir’de Judo Kulübünde İl Taekwondo Kemer Sınavı

Antrenör Yavuz Toptaş gözetiminde sporcular antrenman da öğrendiklerini Kuşak imtihanında büyük bir heyecanla ve başarı ile sergilediler. Eskişehir Judo Kulübümüzde Taekwondo branşında ilk kuşak sınavımızı büyük bir başarı ile çok güzel samimi bir ortamda yaptık

 
Kulüpler Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa'da yapılacaktır.Müsabaka tarihi : 15 - 19 Ekim 2014

Spor Salonu : Atatürk Kapalı Spor Salonu | Bursa
Müsabaka Programı :

Otel fiyat listeleri ve Bursa İl Temsilciliğinden açıklamalar haberin devamında 

Akın Alim" Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
15 - 19 Ekim 2014 | Atatürk Spor Salonu | Bursa

15 Ekim16 Ekim
17 Ekim18 Ekim19 Ekim
 ÇarşambaPerşembe
CumaCumartesiPazar
Erkekler68 Kg58 Kg63, 87 Kg54, 80 Kg74, +87 Kg
Bayanlar53, +73 Kg49, 67 Kg57 Kg46, 73 Kg62 Kg

 

 

 
1.Ulusal Taekwondo Festivali Kırıkkale’de Yapılacak

Kırıkkale ilimizde ilki düzenlenecek olan 1. Ulusal Taekwondo Festivali 19-20-21 Eylül 2014 tarihleri arası 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda yapılacak. Davet edilen iller ve kulüplerle 15 sporcu sınırlaması  yapılarak daha kaliteli müsabakaların yapılması amaçlanmıştır. Davet edilen İllerimiz. Ankara-Antalya-Adana-Aydın-Aksaray-Niğde-Karaman-Konya-Kırşehir-Kastamonu-Kayseri-Çorum-Samsun-Sakarya-Siirt-Diyarbakır-İzmir-İstanbul-Yozgat-Iğdır.

 

Rekleman Haberin devamında

Festivale iştirak edecek takımlar en geç 17 eylül  Çarşamba günü kesin listelerini  aşağıda belirtilen elektironik adrese telefon numaraları ile birlikte bildirecektir.Takımlar tartı günü onaylı listelerini elden de teslim edecektir.

 
Teşekkür Mesajı

13 Eylül 2014 tarihinde Park Düğün Salonunda Dünya Evine giren oğlum Yunus ve Gülay'ın bu mutlu gününde Arkadaş Dost ve Akrabaların yanı sıra Taekwondo Camiasının saygın insanlarının aramızda bulunmasından dolayı Ankara-Adana-Kayseri-Konya-İzmir-İstanbul ve Mersin illerimizin değerli antrenör arkadaşlarıma Ramazan Erçin ve Muammer Canbaz'a aramızda bulunmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Almanya'dan bizlere sürpriz yapan İbrahim Sönmezataş hocama özellikle teşekkür ediyorum. Çiçek gönderen Mesaj Telgraf ve Telefon ile arayan Doslarımızada teşekkür ediyorum.

Karaman Taekwondo İl Temsilcisi Ali CAN 

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images