MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Taekwondo Festival 2015 Avrupa Minikler Şampiyonası

1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası 7-8 Şubat 2015, 3. Avrupa Takımlar Taekwondo Şampiyonası 10-11 Şubat 2015 ve Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open) ise 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya'da yapılacak.

2 Gün Sonuçları haberin devamında 

 
Cho'dan Federasyon Ziyareti

Kore Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği Eğitim, Kültür ve Spor Müsteşarı Dong-Woo Cho, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin’i makamında ziyaret etti.
Spor Genel Müdürlüğü Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Başkanı Hayrullah Ozan Çetiner ile Taekwondo Federasyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin’in de yer aldığı ziyarette Müsteşar Cho, Başkan Şahin’e ikili ilişkilerin verimliliği nedeniyle teşekkür etti.

 
Avrupa Kıtası Elemeleri Türkiye'de

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Türkiye Spor Yazarları Derneği'nde (TSYD) bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Asbaşkan Zekeriya Tutar, Genel Koordinatör Ramazan Erçin ile İstanbul Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa Bulut katıldı.

 
Anadolı Yıldızları Kütahya Etabı Maç Sonuçları ve Resimleri

 

Kütahya Anadolı Yıldızları Maç Sonuçları için haberin devamını tıklayın 

 
Anadolu Yıldızlar Nevşehir Etabı Maç Sonuçları

Resim ve sonuçlar haberin devamında 

 
Anadolu Yıldızları Marmara Gurup Müsabaka Sonuçları

Alta ki Linki tıklayarak sonuçları ve resimleri görebilirsiniz 

http://www.taekonline.com/sonuclar/lig_mudanya/marmaragrublar_mudanyaeleme.php 

 
Çanakkaleli Taekwondocularımız Zorlu Maçlardan Başarı İle Çıktılar

Spor genel müdürlüğünün 2014 yılı Faaliyet Programında yer alan Anadolu Yıldızlar Taekwondo ligi şampiyonası 23-25 Ocak 2015 tarihlerinde Bursa’da yapıldı şampiyonaya yoğun bir ilgi ve katılım vardı Şampiyonada Dünya ve Türkiye dereceleri olmuş sporcuların bu şampiyonada yarışmaları şampiyonaya çok kalite kattı ve bu yüksek rekabetten dolayı sporcularımız şampiyon olmak için adeta savaştılar.

 
Anadolu Yıldızları Çeyrek Final Isparta Etabı Tamamlandı

2015 Yılı Anadolu Yıldızları Taekwondo Çeyrek Final Eleme Müsabakaları Isparta ilimizde yapıldı. M.H.K. Başkan Yarıdımcısı Şerafettin Dilber Teknik Kurul üyesi ve Federasyon Gözlemcisi Rüveyda Abuş Isparta İl Temsilcisi Emin Büyükkurt denetiminde 10 ilimizde 77 Erkek 73 Bayan olmak üzere toplam 150 sporcu ile yarışmalar tamamlandı. Keyifli ve Heyecanı yüksek geçen maçlarda Çeyrek Finalleri geçebilmek için kıyasıya yarışan guruplar ilk altıya girebilenler 27 Şubat 1 Mart Tarihlerinde Karaman ilinde yapılacak olan Yarı Final Vizelerini almaya çalıştılar.

Müsabakalar ile ilgili resimler ve sonuçlar haberin devamında

 
Mehmet Ali Dursun Hocamızın Başarısına Ödül

Azarbaycanın Bakü şehrinde Temmuz 2014 tarihinde yapılan ve Yıldızlar Taekwondo Dünya Şampiyonasında Ülkemize Dünya Şampiyonlugu kazandıran Mersin İli Silifke İlçesi Antrenörü Mehmet Ali DURSUN 'a Bu büyük Başarısından Dolayı, Üyesi oldugu TÜBAT Taekwondo Ligi Yönetimi Tarafından Şilt takdim edildi. Organizenin neşe kaynagı Dünyalar tatlısı  küçük Kızını unutmayarak şimdiden çeyizi için  ise Altın takıldı.

 
Başsağlığı Mesajı

Türkiye Taekwondo Federasyonunun Emektar ve Fedakar Rıza Halıcı Dayısı Vefat etmiştir. Tüm camianın sevgi ve saygısını kazanan Rıza Dayımıza Allahtan Rahmet Ailesine ve Sevenlerine bütün camiamıza Başsağlığı diliyoruz. 16.01.2015 tarihinde. Cama namazına  müteakip Karşıyaka mezarlığında toprağa verilecek  Duyurulur.

Oğlu Feyzullah Halıcı 05446191966  

 
Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 14 - 18 Ocak 2015 tarihleri arasında Alanya'da yapılacak.

Sonuçlar ve 4 Gün Resimleri haberin devamında
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images