MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Mersin Bölgesinde Yoğun Katılımlı Turnuva Yapıldı

Mersin bölgemizin değerli antrenörlerinden Mehmet Doğan hocamızın organize ettiği Turnuva yoğun katılım ile yapıldı. Mehmet hocanın salonunda gerçekleşen çalışmalara katılan iller ve kulüpler şöyle sıralandı. Adana-Niğde-Karaman-Gaziantep-Hatay-Diyarbakır-Konya-Osmaniye ve Mersin’den Minik Yıldız Gençler katagorisinde 23 Kulüp bu kulüplere bağlı 285 sporcu katıldı.

 

Devamını oku...
 
Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri

Taekwondo Federasyonu'nun 2016 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Aralık ayında 3 grup halinde Antalya’da yapılacaktır.

Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri'ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri yapılacaktır.

EK-1 Form

Devamını oku...
 
Almanya’da İbrahim Sönmezateş’ten Madalya Şov

Almanya nın Pforzheim şehrinde 1980 yılında beri Taekwondo yapan Almanya milli takımına sporcular yetiştiren  6. Dan sahibi ve Almanya milli hakemi İbrahim Hocamız sporcularıyla katıldığı turnuvalarda madalyalar kazanmaya devam ediyor.

Devamını oku...
 
Karaman'da Yılın Enleri Ödülü Taekwondo'ya

Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteklediği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Karaman ASKF’nin ortaklaşa düzenledikleri Karaman Yılın En’leri" Ödül töreninde  Mayıs 2016 tarihinde Almanya Pforzheim şehrinde Uluslararası şampiyonada aldığı birincilikten dolayı 49 Kg. Hilal Şimşek Karaman’da yılın sporcusu seçilerek Ödülünü Şube Müdürü Selçuk Akbaş’tan aldı.

Devamını oku...
 
Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Mersin

10-16 2016 Ekim tarihlerinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteklediği Mersin Valiliğimiz, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Mersin ASKF’nin ortaklaşa düzenledikleri Mersin'de "Yılın En’leri" Ödül töreninde  Ercan ALDEMİR ve sporcusu Şenizcan Aras ödüllerini aldılar.
Ercan Aşdemir hocamız ve Sporcuları yıl boyu gösterdikleri üstün performans ile Mersin Sporu içinde göz doldurdular..

Devamını oku...
 
Türkiye Taekwondo Federasyonu Seçim Süreci Yeniden Başlatıldı.

Türkiye Taekwondo Federasyonu 5.Mali ve 4. Olağan Genel Kurulu çalışmaları doğrultusunda 26 Temmuz 2016 tarihinde delegelerin tespiti için noter huzurunda kura çekimi yapmıştır. Spor Genel Müdürlüğü, Federasyonumuz kura çekiminden yaklaşık 70 gün sonra tüm federasyonlara gönderdiği 05 Ekim 2016 tarihli yazıda delege tespiti için noterde yapılacak kura çekimlerinin federasyonların resmi web sitesinden duyurulmasını istemiştir.

Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu Başkanlığının 14 Ekim 2016 tarihli kararı ile 05 Ekim 2016 tarihli Spor Genel Müdürlüğünün yazısına istinaden Federasyonumuzun seçim sürecinin yeniden başlatılmasına karar verilmiştir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KURAYA GİRECEK DELEGE LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 
Duru Bulgur Taekwondo'ya Desteği Devam Ediyor

Duru Bulgur A.Ş. İle 2016-2017 yıllarına ait bir yıllık sözleşmemizi, yapılacak olan muhtelif harcamalar hariç 42 bin TL. üzerinden yeniledik. Uzun yıllardır birlikte sponsorluk sözleşmesi yaparak büyük destek gördüğümüz sponsorumuz Duru Bulgur Yönetimine Sporcularım ve Velilerim adına teşekkür ediyorum. Onların sayesinde yüze yakın Türkiye madalyası 25 Uluslar arası Balkan Avrupa ve Dünya şampiyonları yetiştirdik 18 Milli sporcuyu Karaman ilimize kazandırdık. Hedefimizde sponsorumuzun desteğiyle Olimpiyatlara sporcu vermek bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Türkiye Taekwondo camiasında sponsorluk konusunda bilgi edinmek isteyen bütün arkadaşlarımıza yardımcı olmak isteriz. Bilgi edinmek isteyen arkadaşlarımız benim ile irtibat kurabilirler.

 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sporcu Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Antrenör Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Hakem Resimleri

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Konya

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Faaliyet Programında yer alan ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonası adı altında 7-11 Ekim 2016 tarihleri arası Konya'da Uluslararası Selçuklu Kongre Merkezi Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Maçların sonuç listeleri haberin devamında.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 48

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com