Yorumlar

ZİYARETÇİLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN174
mod_vvisit_counterDÜN994
mod_vvisit_counterBU HAFTA174
mod_vvisit_counterBU AY21221
mod_vvisit_counterTOPLAM463107

Giriş FormuKimler Sitede

Şuanda 32 konuk çevrimiçi

MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Turkish Open ve Avrupa Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası 28-30 Kasım 2014, Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası ise 25-26 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya'da yapılacaktır.

 
Eskişehir’de Judo Kulübünde İl Taekwondo Kemer Sınavı

Antrenör Yavuz Toptaş gözetiminde sporcular antrenman da öğrendiklerini Kuşak imtihanında büyük bir heyecanla ve başarı ile sergilediler. Eskişehir Judo Kulübümüzde Taekwondo branşında ilk kuşak sınavımızı büyük bir başarı ile çok güzel samimi bir ortamda yaptık

 
Kulüpler Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa'da yapılacaktır.Müsabaka tarihi : 15 - 19 Ekim 2014

Spor Salonu : Atatürk Kapalı Spor Salonu | Bursa
Müsabaka Programı :

Otel fiyat listeleri ve Bursa İl Temsilciliğinden açıklamalar haberin devamında 

Akın Alim" Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
15 - 19 Ekim 2014 | Atatürk Spor Salonu | Bursa

15 Ekim16 Ekim
17 Ekim18 Ekim19 Ekim
 ÇarşambaPerşembe
CumaCumartesiPazar
Erkekler68 Kg58 Kg63, 87 Kg54, 80 Kg74, +87 Kg
Bayanlar53, +73 Kg49, 67 Kg57 Kg46, 73 Kg62 Kg

 

 

 
1.Ulusal Taekwondo Festivali Kırıkkale’de Yapılacak

Kırıkkale ilimizde ilki düzenlenecek olan 1. Ulusal Taekwondo Festivali 19-20-21 Eylül 2014 tarihleri arası 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda yapılacak. Davet edilen iller ve kulüplerle 15 sporcu sınırlaması  yapılarak daha kaliteli müsabakaların yapılması amaçlanmıştır. Davet edilen İllerimiz. Ankara-Antalya-Adana-Aydın-Aksaray-Niğde-Karaman-Konya-Kırşehir-Kastamonu-Kayseri-Çorum-Samsun-Sakarya-Siirt-Diyarbakır-İzmir-İstanbul-Yozgat-Iğdır.

 

Rekleman Haberin devamında

Festivale iştirak edecek takımlar en geç 17 eylül  Çarşamba günü kesin listelerini  aşağıda belirtilen elektironik adrese telefon numaraları ile birlikte bildirecektir.Takımlar tartı günü onaylı listelerini elden de teslim edecektir.

 
Teşekkür Mesajı

13 Eylül 2014 tarihinde Park Düğün Salonunda Dünya Evine giren oğlum Yunus ve Gülay'ın bu mutlu gününde Arkadaş Dost ve Akrabaların yanı sıra Taekwondo Camiasının saygın insanlarının aramızda bulunmasından dolayı Ankara-Adana-Kayseri-Konya-İzmir-İstanbul ve Mersin illerimizin değerli antrenör arkadaşlarıma Ramazan Erçin ve Muammer Canbaz'a aramızda bulunmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Almanya'dan bizlere sürpriz yapan İbrahim Sönmezataş hocama özellikle teşekkür ediyorum. Çiçek gönderen Mesaj Telgraf ve Telefon ile arayan Doslarımızada teşekkür ediyorum.

Karaman Taekwondo İl Temsilcisi Ali CAN 

 
Başbakan Taekwondocularla

Konya'nın Taşkent ilçesinde yapılan Taşkent Spor Salonu 7 Eylül 2014, Pazar günü yapılan törenle hizmete açıldı.Açılışa Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ile sporcular ve davetliler katıldı.

 
Erişen Spor Kulübü'nden 2 Türkiye Üçüncülüğü

19-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında Balıkesir ilinde ilinde düzenlenen Türkiye Taekwondo Poomse Şamiyonasından Kastamonu Erişen Spor Kulübü sporcuları Türkiye derecesi ile döndüler. 38 ilden 567 sporcunun katıldığı Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonasına 3 sporcu ile katılan Erişen Spor Kulübü, Freestyle Pair (İkili Takım) kategorisinde Ebubekir Elmacı ve Özge Huriye Yolasığmazoğlu Türkiye Üçüncüsü olmayı başardılar.

 
Kayhan Aytar Minikler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Tükiye Taekwondo Şampiyonası bu sene "Kayhan Aytar" Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya'da yapılıyor.
Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'ndaki şampiyonaya 76 ilden 2300'ü aşkın sporcu katılıyor. Katılan antrenörler ve velilerle birlikte 4000 kişinin ağırlandığı Konya'da tam bir taekwondo şöleni yaşanıyor.

Tüm sonuçları 

 
Arnavut Sporcunun 6 Haftalık Zirve Spor Deneyimi

20 Temmuz 2014 tarihinde Arnavut Milli takım sporcusu olan Egers'in Mersin  Zirve Spor Kulübünde antrenman yapmak için gelerek 6 haftalık yapmış olduğu çalışmalara çok güzel ve çok düzenli geçtiğini ve burdaki süreç içerisinde hem kulüp sporcularıyla hem çevresel hem kültürel değişikliğin son derece memnun kalması Zirve Spor Kulübü olarakda yabancı bir ülkeden gelip bizde misafir kalması ve taekwondosunu daha geliştirmek üzere buraya kadar gelmesi son derece bizi sevindirmiştir.

 
Milli Sporculara Duyuru

Spor Genel Müdürlüğünce oluşturulan Sportif Değerlendirme ve Geliştirme Kurulu Milli Sporcuların eğitim sorunlarına yönelik hazırlanan anketlerin eğitim durumlarına göre Milli Sporcularımıza doldurtularak gönderilmesi istenmiştir.

Milli Sporcularımızın Eğitim Durumlarına göre Ek:1 ve Ek:2 de belirtilen anketin doldurularak Federasyonumuza e-mail veya kargo ile 12 Eylül 2014 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Duyurulur.


EK 1 : ÜNİVERSİTE MEZUNU YA DA ÜNİVERSİTEDE EĞİTİM GÖREN MİLLİ SPORCULAR

[ MS Word Dosyası ]
EK 2 : TEMEL EĞİTİM (İlkokul - Ortaokul) ve ORTAÖĞRETİM’DE (Lise) EĞİTİM GÖREN MİLLİ SPORCULAR

[ MS Word Dosyası ]

E-Mail Adresi : 
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Kargo Adresi : 
TÜRKİYE TAEKWONDO FEDERASYONU

SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI
SÜLEYMAN SIRRI SOKAK NO:3 KAT:9
YENİŞEHİR / ANKARA

 
Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Konya

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya'da yapılacaktır.

Müsabakalar "manuel sistem" ile yapılacaktır.
Müsabakalarda "kapalı kask" kullanmak zorunludur.

Katılımcılar müsabaka malzemelerini ve koruyucu ekipmanlarını kendileri getirecektir. 

6 Eylül Teknik Toplantı 

7 Eylül Pazar

8 Eylül Pazartesi

9 Eylül Salı

10 Eylül Çarşamba

MİNİK ERKEK

27-40

30-50-57

33-36

45-(+)57

MİNİK BAYAN

27-33-40

30-36

45-50-57

(+)57

 

 Konya Otel ve Yurt İrtibat Tlf. Haberin devamında

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images