Yorumlar

ZİYARETÇİLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN220
mod_vvisit_counterDÜN1290
mod_vvisit_counterBU HAFTA1510
mod_vvisit_counterBU AY25099
mod_vvisit_counterTOPLAM397819

Giriş FormuKimler Sitede

Şuanda 9 konuk çevrimiçi

MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Taekwondo Poomse Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Taekwondo Federsyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası 19-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında Balıkesir'de yapıldı. Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu'ndaki Şampiyonaya 38 ilden 567 sporcu katıldı.

Sonuçlar Haberin devamında.

 
Bahar Şenlikleri Taekwondo Turnuvası Çanakkale de Yapıldı

Bahar şenlikleri acık hava Taekwondo turnuvası dört İlden 8 kulüp katılımı ile Çanakkale kordon boyu valilik karsısı çağlar Kaynak basket sahasında gerçekleştirildi.Konuyla ilgili olarak, Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK’ın verdiği bilgiye göre; 

 
Kardeş İller Aksaray’da Antrenman Müsabakasında Buluştu

15-08-2014 Tarihinde Aksaray’da yapılan ortak antrenman müsabakasına Niğde,Aksaray,Kırşehir,Kırıkkale ve Almanya’dan gelen sporcular katıldılar. Yaklaşık 150 sporcunun katıldığı etkinlik; Tüm kafilelerin katılımı ile Aksaray’ın tarihi ve turistlik yerlerinin gezilmesi, yemek programı, Milli takım antrenörü ve Aksaray bölge antrenörü Nedim ÖZTÜRK tarafından antrenman yaptırılması, sporcuların müsabaka yapması, müsabaka sonrası Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirilmesi, Katılım yapan kulüplerin Türk Metal Sendikası Başkanı; Muhterem TAŞDEMİR  tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirilmesi. Antrenörlerin değerlendirme toplantısı yapması ile sona erdi.

 
Ümitler Milli Takım Seçmesi Yapıldı
Ümitler Milli Takım Seçmesi 24 Ağustos 2014 Pazar günü Balıkesir'deki Kurtdereli Spor Salonu'nda yapıldı.

 
Başar Taekwondo Manisa’ya Hizmete Devam Ediyor

Taekwondo Federasyonu'nun 2014 yili faaliyet programinda yer alan Antrenörlük kurslari 15-31 Ağustos 2014 tarihleri arasinda Konya ilinde yapılacaktır. Basar Spor Kulubu; alt yapisinda yetiştirdiği Volkan Cobankaya ve Berkay Görgülü'nun kursa katilarak Manisa Taekwondo suna 2 antrenor daha kazandirmanin hakli gururunu yasamaktadir.

 
Poomse Şampiyonası Talimatnamesi

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Taekwondo Poomse (Poomsae) Türkiye Şampiyonası 19-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında aşağıda yayınlanan talimatname esaslarıyla Balıkesir'de yapılacaktır.

 


POOMSE MÜSABAKA TALİMATI
  [ MS Word Dosyası ]

 


EK 1 - EK 2 - EK 3 FORMLARI
  [ MS Excel Dosyası ]

 
1. 2. 3. ve 4. Kademe Antrenör Kursu

ÖNEMLİ DUYURU

Yoğun talep nedeniyle yaşanması muhtemel mağduriyetlerin önüne geçilmesi için Antrenör Kurslarının son başvuru tarihi 14 Ağustos 2014, Perşembe mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır. Kursiyerlerin bu tarihe kadar istenilen tüm belgelerin asıllarını Federasyona ulaştırmaları gerekmektedir.

Önemle duyurulur.

 
Taekwandocular’dan Bakan Elvan’a Sürpriz Ziyaret

Milli sporcu sayısını 10’a yükselten Karaman’da Performans Spor Kulübü Milli Sporcuları Şampiyon tekvandocular Karaman Milletvekili ve Ulaştırma Denizcilik Haberleşme  Bakanı Lütfi Elvan’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Görüşmede Karaman'da Taekwondo da alınan başarılar ve sorunlar anlatılarak destek istendi. Görüşmede Bakan Elvan.

 
Antrenör Kursları Önemli Duyuru

Türkiye Taekwondo Federasyonu önemli bir duyuru yayınladı.1. 2. 3. ve 4.

Kademe Antrenör Kursları 15 Ağustos  - 5 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya’da yapılacaktır. 
Federasyonumuzun faaliyet programının yoğunluğundan dolayı 2014 yılında başka Antrenör Yetiştirme Kursu açılmayacaktır.
Önemle duyurulur.

 
Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya'da yapılacaktır.

 

Pazar

Pazartesi

Salı

Çarşamba

MİNİK ERKEK

27-40

30-50-57

33-36

45-(+)57

MİNİK BAYAN

27-33-40

30-36

45-50-57

(+)57

 

 
Seyithan Akbalık Ümitler Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene elim bir şekilde kaybettiğimiz Milli Sporcumuz Seyithan Akbalık'ın anısına Seyithan Akbalık Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 2 - 6 Ağustos 2014 tarihleri arasında İzmir'deki Celal Atik Spor Salonu'nda başladı.

Tüm sonuçlar haberin devamında

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images