MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Önemli Duyuru - WTF Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Bonn şehrinde yapılacak olan WTF Başkanlık Kupası'na kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporcularla ilgili bir duyuru yayınladı.

Devamını oku...
 
Orta Okullar Yıldız Final Maçları Konaklama Bilgileri Mersin

Mersin İl Temsilciliğinden yapılan açıklamada. Mersin İlmizde Yapılacak Olan Yıldızlar Anadolu Liği Türkiye Şampiyonası Edip Burkan Spor Salonunda Yapılacaktır ulaşım ve konaklamayla ilgili Hiç Bir Sorun Yoktur Katılacak Olan Tüm Takımlara Başarılar Dilerim.

Konaklama ile ilgili Otel ve Yurt Adres ve Telefonları Haberin devamında görebilirsiniz.

Şiho METE - Taekwondo İl Temsilcisi İrtibat Tel:05327224079

Devamını oku...
 
Birlik Taekwondo’dan Mükemmel Başarı

Milli Eğitim Okul Sporları Liseler (Gençler) Ankara İl Birincileri seçmesi yapıldı. Büyük çekişme içinde geçen şampiyonada Ankara’nın saygın kulüplerinden antrenörlüğünü Aydoğan Reçber hocamızın yaptığı Birlik Taekwondo Spor Kulübü 6 Altın 2 Gümüş 2 Bronz alarak büyük bir başarı sağladı.

 

Devamını oku...
 
Hollanda Açık Taekwondo Turnuvası

Türk Taekwondo Milli Takımı, 12-13 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Hollanda Açık Taekwondo Turnuvası’na katılmak üzere uçakla Eindhoven şehrine gitti. Milli takım kafilesinde büyükler ve gençler kategorilerinde 20’s i erkek ve 27’si bayan olmak üzere toplam 47 sporcu bulunuyor.

Devamını oku...
 
Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Yıldızlar Grup Müsabakaları
1. Grup yarışmalarına; mahalli yarışmalarını yönergede belirtilen esaslara göre yaparak, sonuçlarını SGM Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığına bildiren illerin https://okulsportal.gsb.gov.tr adresinde yayınlanan tabloda bilgileri yer alan sporcuları katılabilecektir.

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - WTF Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 07-10 nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Bonn şehrinde yapılacak olan WTF Başkanlık Kupasına kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporcularla ilgili bir duyuru yayınladı.

Devamını oku...
 
Analiğ Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir

Akdeniz ve İçanadolu Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir İlimizde 26-28 Şubat 2016 tarihlerinde yapıldı. Yarı Finallerde ilk üç sırayı alan guruplar Final gurubuna yükseldiler. Nevşehir ilimiz Avanos Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan Gurup maçlarında İlk Üçe giren ve Mersinde 27-29 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak olan Final Müsabakalarına Ankara, Kayseri Konya ve Antalya illerimiz katılacaklardır .

Resim ve Sonuçlar haberin devamında görebilirsiniz

 

Devamını oku...
 
Taekwondo Festival 2016

3. Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na yaklaşık 70 ülkeden 1800 civarında sporcunun katılıyor.
Turnuvada ilk gününde büyükler, ikinci gününde gençler, üçüncü gününde yıldızlar ve dördüncü gününde poomse müsabakaları yapılacak. Büyükler kategorisinde yapılacak müsabakalarda sporcular 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için puan kazanma şansına sahip olacak.

Resimler haberin devamında

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Şampiyonası

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Alanya’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 26-31 Ocak 2016 tarihleri arası Atatürk Kapalı Spor Salonunda sona erdi.

Sonuç ve Resimler haberin devamında

Devamını oku...
 
Analig Taekwondo Yıldızlar Elemeleri Karaman

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünce Organize edilen Analig Yıldı Taekwondo elemeleri Karaman etabı 22-24 Ocak 2016 tarihlerinde Kazımkarabekir spor salonunda yapıldı. Karaman, Antalya, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Isparta ve Burdur illerimiz bu elemelerde birlikte yarıştılar.

Resim ve Sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
Seven S.K. Mükemmel Başarıları ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor

2002 yılnda aktif spora başlayan Emre hocamız 2015 yılında Milli takıma girerek 2010 yılına kadar Milli Takımlarda sporcu olarak görev aldı. Sporculuğunu Antrenörlüğe geçerek 2011 yılında  bırakan Emre hocamız bilgi birikimini ve olağanüstü çabasının karşılığını kısa sürede almaya başladı. Birbirinden başarılı sporcular yetiştiren ve Türkiye şampiyonalarında ilgiyle gözlenen ve taktir edilen bir antrenör olmayı başardı. Bizlerde bu çaba ve emeklerinin karşılığını herzaman almasını ve daha büyük başarılara ulaşacağını canıgönülden temenni ediyor kendisine ve sporcularına başarılar diliyoruz.

 

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 44

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com