MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Önemli Duyuru - Poomse Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Poomse Taekwondo Türkiye Şampiyonası 13-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Hatay'da yapıldı.

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - Poomse Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2016 Yılı Yurtiçi Faaliyet Talimatında Poomse Türkiye Şampiyonası'na Yıldızlar Kategorisinde katılım şartı en az 1. Gıp / Pum kuşak derecesi olarak belirtilmiştir. Fakat, Poomse Dünya Şampiyonası yaş grupları içerisinde de yer alan yıldızlar kategorisinde (12-14 yaş grubu) kuşak derecesi en az Pum olması gerekmektedir.

Devamını oku...
 
Siyah Kuşak ve Dan Terfi Sınavları

Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

Kuşak Sınav Talimatı [ MS Word Dosyası ]

Devamını oku...
 
Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Marmaris

74 ilden 950'si bayan olmak üzere toplam 2200 sporcunun katıldığı Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın açılış seremonisi müsabakaların yapıldığı Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda sona erdi.

Tüm  Sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
Okul Sporları Liseleraresı Türkiye Şampiyonası Adana

Gençler Final Müsabakaları
Okul Sporları Liseler Arası  Final yarışmalarını yönergede belirtilen esaslara göre 25-27 Mayıs 2016 tarihleri arası Adana ilimiz 5 Ocak Adnan Menderes Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Tüm sonuçlarını haberin devamında görebilirsiniz.

 

Devamını oku...
 
Osmaniye Taekwondo'da Bende Varım Diyor

Osmaniye 7 ocak spor kulubu antrenörü Mustafa DOĞRU osmaniyenin ilk ve tek özel spor salonu olmasının anvantajı ile kısa sürede  buyuk başarılara imza atarak 2016 yılının tüm faaliyetlerinde sporcularına madalya aldırıp, Milli takıma sporcu kazandırması ile dikkat çekti. Osmaniye gibi yeni gelişmekte olan bir il onlarca branşın arasında Yılın en başarılı bıranşı ve sporcu ve antrenörüseçilerek Taekwondo ailesine büyük hizmet ve gayret ile çalışmalarını sürdürmektedir. Osmaniye de taekwono gibi asil bir bıranşı ön plana çıkarak çalışmalarına devam etmektedir.

Devamını oku...
 
Avrupa Şampiyonası İsviçre

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında İsviçre’nin Montrö kentinde düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’na  yaklaşık 45 ülkeden 400 civarında sporcu katılacak. Türkiye, normal şartlarda Avrupa şampiyonası için 16 olan sporcu kontenjanını bu sene ilk kez düzenlenen WTF Başkanlık Kupası’nda elde ettiği ekstra 9 kota ile 25 sporcuya çıkarmayı başardı.

Tüm Sonuçları Haberin devamında

 

Devamını oku...
 
Bütün Tekmeler İnsani Yardım Duyguları İçin

Almanya Pforzheim şehrinde yapılan Uluslararası Taekwondo Şampiyonası bu yıl rekor bir katılım ile yapıldı. Çevre Ülkelerden 48 Kulüp ve bu kulüplere ait 517 sporcunun yarıştığı Şampiyonada birbirinden zorlu ve çekişmeli maçlar oldu. Katılımcıların bu müsabakaların bir amaç uğruna yapıldığını bilmeleri ve buna göre destek vererek sergiledikleri örnek davranışlar takdire şayandı.

 

Devamını oku...
 
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası

75 ilden 650'si bayan olmak üzere toplam 1650 sporcunun katıldığı Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Amiral Orhan Aydın Spor Salonunda yapılarak sona erdi.

Tüm sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası 13 - 17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Hatay’da yapılacaktır.

 
Liseler arası Gurup maçları

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Taekwondo Gençler (Liseler) Grup Müsabakaları Giresun etabı tüm sonuç ve resimler haberin devamında.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 46

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com