MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Taekwondo Festival 2015

 

1. Avrupa Minikler Taekwondo Şampiyonası 7-8 Şubat 2015, 3. Avrupa Takımlar Taekwondo Şampiyonası 10-11 Şubat 2015 ve Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open) 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya'da yapılacak. 

 
Analig Müsabakaları Önemli Duyuru
Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Taekwondo müsabakaları ile ilgili önemli duyuru. Ülkemizi etkisi altına alan yoğun kış şartları ve hava muhalefeti nedeniyle 9-11 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılması planlanan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Taekwondo müsabakaları tekrar aynı merkezlerde yapılmak üzere 23-25 Ocak 2015 tarihine ertelenmiştir. 

Önemle duyurulur.
 
Türkiye Tekvando Federasyonunun 4. Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara'da yapıldı.
Türkiye Tekvando Federasyonunun 4. Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara'da yapıldı.
Crowne Plaza Otel'de 287 delegeden 216'sının katılımıyla gerçekleşen mali genel kurulda, divan başkanlığına Hatip Çopur seçildi. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, yönetim kurulu olarak sportif alanda başarıları artırmaya çalıştıklarını, tekvandonun yaygınlaşması ve gelişmesi için çaba içinde olduklarını, uluslararası arenada Türk taekwondosunun her zaman en üst seviyede yer alması için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
 
İbrahim Sönmezateş Hocamız Almanya’yı Altın Madenine Çevirdi

Almanyada Taekwondo yaşamını sürdüren İbrahim Sönmezateş hocamız bu yılın son turnuvası niteliginde olan Noel turnuvasına 18 sporcuyla katılarak büyük bir başarıyla 15 Altın ve 3 Gümüş madalya kazanarak bu yılki müsabaka sezonunu mükemmel bir sonuçla kapattı. Turnuvanın en güzel yanlarından biri ise hocamızın Türkiye kökenli olan sporcularından Taner, Semih, Baran, Barış, Egemen, Yunus, Mehmet, Ümmü ve Sefkan’ında rakiplerini yenerek altın madalya kazanmaları idi.

 
Taekwondo’cular Niğde’de Buluştu

Niğde Taekwon-do İl Temsilcisi Ufuk ŞİMŞEK;

Nevşehir/Ürgüp,Niğde Gençlik Spor,Mevlana Spor,Şimşek Spor kulüpleri ortak antreman müsabakası için 14 Aralık 2014 tarihinde Niğde’de buluştu. Düzenlenen ortak antrenman müsabakasına yaklaşık 60 sporcu katıldı. Etkinlikte;Spor Şube Müdürümüz Bülent ÖZGÜVEN’in açıkıl konuşması yapması sporculara başarılar dilemesi ile başladı.

 
2014 Yılı Mali Genel Kurulu Delege Listeleri Belli Oldu

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu aşağıda belirlenen gündem maddeleri gereğince, 28 Aralık 2014 Pazar günü saat 10.00 dan itibaren CROWNE PLAZA Otel Mevlana Bulvarı No:2 06330 Akköprü - ANKARA adresinde yapılacaktır.

Delege Listeleri Haberin devamında

 
Uluslararası Taekwondo Şampiyonası Bosna Hersek

Çok kıymetli Taekwondo camiası 

13 yıllık Bosna Hersek yaşamımın çok ayrı bir dönüm noktasını yaşamaktayım ve bunu sizlerle paylaşmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum. Bosna Herse'ğe hem tkd tarihinin hemde spor tarihinin ilklerini yaşatmaktan ayrıca gururluyum.

 
Başsağlığı Mesajı

Kayseri Bölgesinin Değerli Antrenörlerinden dostumuz kardeşimiz Bekir Çakmak’ın sevgili annesi bugün vefat etmiştir. Annemize Allahtan Rahmet Bekir Çakmak kardeşimizde sabır ve başsağlığı diliyoruz. 9 Kasımda Öğle Namazına Müteakip  Kayseri’nin Akkışla ilçesinde kaldırılacaktır.

Bekir Çakmak   0537 468 27 38

 
Gelişim Semineri Grup ve Otel Bilgisi

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programı'nda yer alan Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri'nin düzenleneceği otel ve grupların il bilgilerini açıklandı.

SUENO HOTELS BEACH - SİDE

SORGUN-SİDE (TİTREYEN GÖL) 07330 ANTALYA

Tüm katılımcıların, kendi gruplarının başladığı tarihte saat 08.30 ile 12.30 arası otele giriş yapmaları gerekmektedir.

 
Taekwondo Şöleni Antalya'da Sona Erdi

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen ve 2. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası, 3. Avrupa Para-Taekwondo Şampiyonası ile 1. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’ndan oluşan 'Tekvando Festivali' tamamlandı.66 ülkeden yaklaşık 1400 sporcunun katılımıyla Antalya/Belek’te düzenlenen ve toplam 6 gün süren 3 organizasyona Türk sporcular damgalarını vurdu. 

 
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

Federasyonumuz 2014 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 11-19 Aralık 2014 tarihleri arasında 3 grup halinde Antalya/Side'de yapılacak.

EK-1 Form 

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images