MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Bahri Tanrıkulu'ndan Türkiye'de Bir İlk

Bahri Tanrıkulu Taekwondo Yaz Kampı ile ilgili verilen bilgilerde:

Allso Academy çatısı altında, bu yıl 22 – 27 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan yaz kampımız için sizlerle Antalya – Belek’te buluşuyoruz. Okulların kapanmasıyla birlikte yoğun ve zorlu bir eğitim döneminden çıkan 7 – 17 yaş arası çocuklarımız Allso Academy ile birlikte hayatları boyunca unutamayacakları bir kamp tecrübesi yaşayacaklar.

Kamp ile ilgili detaylar haberin devamında görebilirsiniz.

Devamını oku...
 
Analig Taekwondo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Mersin

 

Mersin İlmizde Yıldızlar Anadolu Liği Türkiye Şampiyonası Edip Burkan spor salonunda yapıldı. Yapılan şampiyonada dereceye giren sporcularımızın isimlerini haberlerin devamında görebilirsiniz.

Devamını oku...
 
Başsağlığı Mesajı

Taekwondo antrenörlerimizden ve bir dönem Karaman Taekwondo İl Temsiliciliği görevinde'de bulunan Arkadaşımız Dostumuz Murat Güneş'in sevgili babası eski Karaman Emniyet Müdürü Mehmet Güneş Vefaat etmiştir. Bu acılı gününde Murat kardeşimizin acısını paylaşıyor kendisine başsağlığı diler Mehmet Güneş amcamıza Allahtan Rahmet diliyoruz. Cenazesi 27 Mart 2016 tarihinde ikindi namazına mütakip  Kırıkkale'nin ilçesi Karakeçilide toprağa verilecektir.

Tel Murat Güneş  05324655818

 
Çanakkale'de Dostluk Turnuvası Yapıldı

20 Mart 2016 Pazar günü yapılan Çanakkale zaferinin 101. yıl etkinlikleri çerçevesinde 18 Mart Deniz Zaferi Marmara Taekwondo Şampiyonası Çanakkale’nin yanı sıra Eskişehir, Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli illerinden 210 sporcunun kıyasıya bir mücadele verdiği Şampiyona da iki kortta yapılan maçlarla mükemmel mücadelelere şahit olduk.

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - WTF Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Bonn şehrinde yapılacak olan WTF Başkanlık Kupası'na kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporcularla ilgili bir duyuru yayınladı.

Devamını oku...
 
Orta Okullar Yıldız Final Maçları Konaklama Bilgileri Mersin

Mersin İl Temsilciliğinden yapılan açıklamada. Mersin İlmizde Yapılacak Olan Yıldızlar Anadolu Liği Türkiye Şampiyonası Edip Burkan Spor Salonunda Yapılacaktır ulaşım ve konaklamayla ilgili Hiç Bir Sorun Yoktur Katılacak Olan Tüm Takımlara Başarılar Dilerim.

Konaklama ile ilgili Otel ve Yurt Adres ve Telefonları Haberin devamında görebilirsiniz.

Şiho METE - Taekwondo İl Temsilcisi İrtibat Tel:05327224079

Devamını oku...
 
Birlik Taekwondo’dan Mükemmel Başarı

Milli Eğitim Okul Sporları Liseler (Gençler) Ankara İl Birincileri seçmesi yapıldı. Büyük çekişme içinde geçen şampiyonada Ankara’nın saygın kulüplerinden antrenörlüğünü Aydoğan Reçber hocamızın yaptığı Birlik Taekwondo Spor Kulübü 6 Altın 2 Gümüş 2 Bronz alarak büyük bir başarı sağladı.

 

Devamını oku...
 
Hollanda Açık Taekwondo Turnuvası

Türk Taekwondo Milli Takımı, 12-13 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Hollanda Açık Taekwondo Turnuvası’na katılmak üzere uçakla Eindhoven şehrine gitti. Milli takım kafilesinde büyükler ve gençler kategorilerinde 20’s i erkek ve 27’si bayan olmak üzere toplam 47 sporcu bulunuyor.

Devamını oku...
 
Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Yıldızlar Grup Müsabakaları
1. Grup yarışmalarına; mahalli yarışmalarını yönergede belirtilen esaslara göre yaparak, sonuçlarını SGM Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığına bildiren illerin https://okulsportal.gsb.gov.tr adresinde yayınlanan tabloda bilgileri yer alan sporcuları katılabilecektir.

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - WTF Başkanlık Kupası

Türkiye Taekwondo Federasyonu 07-10 nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Bonn şehrinde yapılacak olan WTF Başkanlık Kupasına kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporcularla ilgili bir duyuru yayınladı.

Devamını oku...
 
Analiğ Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir

Akdeniz ve İçanadolu Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir İlimizde 26-28 Şubat 2016 tarihlerinde yapıldı. Yarı Finallerde ilk üç sırayı alan guruplar Final gurubuna yükseldiler. Nevşehir ilimiz Avanos Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan Gurup maçlarında İlk Üçe giren ve Mersinde 27-29 Mart 2016 tarihlerinde yapılacak olan Final Müsabakalarına Ankara, Kayseri Konya ve Antalya illerimiz katılacaklardır .

Resim ve Sonuçlar haberin devamında görebilirsiniz

 

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 44

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com