MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
2016 Taekwondo Faaliyet Proğramı Açıklandı

Türkiye Taekwondo Federasyonu 2016 Taekwondo Faaliyet programını açıkladı. Büyükler 9-13 Ocak Alanya ve Gençler 27-31 Ocakta yine Alanya'da yapılacak. Yıldızlar Analiğ ve Okullar maçı ile yoğun bir temponun başlayacağı 2016 yılında Emek veren ve Alın teri döken tüm Hakem Antrenör ve Sporcularımıza başarılar diliyoruz.

2016 Faaliyet Programı haberin devamında.

Devamını oku...
 
Külüpler Türkiye Şampiyonası

Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 27-30 Kasım 2015 tarihleri arasında Konya'da yapıldı.

 

Resimler ve Sonuçlar haberin devamında.

 

Devamını oku...
 
Arnavutluk Taekwondosuna Mersin'den Destek

18-22 Kasım 2015 tarihler arasında Romanya Bükreşte yapılmakta olan ümitler tekvando Avrupa şampiyonada Arnavut Milli takımında yarışan Egers Aliu , 58 kiloda Avrupa 3.sü oldu. Egers 2014 yılında bir buçuk ay - bir buçuk ay , 2 defa Mersine gelerek , tekvando geliştirmek amacı ile Zirve SPOR Kulübünde antrenman yaptı. 2015 yılında ise Ümitler Avrupa

Devamını oku...
 
Siyah Kuşak ve Dan Terfi Sınavları

Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

19 Aralık 2015

KONYA : Kayhan Aytar Spor Salonu
TRABZON : 19 Mayıs Spor Salonu
DİYARBAKIR : Seyrantepe Spor Salonu
SİVAS : Uzak Doğu Spor Salonu
ADANA : Nihat Geven Spor Salonu
BURSA : Osmangazi Belediyesi Acemler Spor Salonu
KASTAMONU : Hüsnü Tandoğan Spor Salonu

Devamını oku...
 
Ümitler Avrupa Şampiyonası

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından organize edilen Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 19 - 22 Kasım 2015 tarihleri arasında Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapıldı.

Durdane Altunel İrem Yaman ve Nafia Kuş Altın madalya kazanarak Ümitler Avrupa Şampiyonu oldular. 4 Sporcumuzda bronz alarak şampiyonayı tamamladı.

 

Devamını oku...
 
2016 Yılı Şampiyonalarına Hazırlık Maçları Mersinde Yapıldı

14 Kasım 2015 tarihinde Mezitli spor ilçe müdürlüğünde yapılmış olan iller arası kulüplerimizin 2016 yılında yapılacak olan Türkiye şampiyonaları için sporcularımızın performans durumunu arttırmak amacı ile yapılan ve bir hafta önce kaybettiğimiz uluslararası hakamlerimizden Veysel Korkmaz'ı anma organizasyonda 11 ilimizden 344 sporcu katıldı kulüplerimize öncelikle çok çok teşekkür ederiz. Katılan illerimiz Diyarbakır, Malatya Adıyaman, Karaman, Gaziantep, Elazığ, Hatay, Konya, Adana, Erdemli, Mersin.

 

Devamını oku...
 
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

Federasyonumuz 2015 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 21-28 Aralık 2015 tarihleri arasında 2 grup halinde Antalya/Side'de yapılacak. Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri'ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri yapılacaktır.

EK-1 Form

Devamını oku...
 
Ümitler Milli Takım Seçmesi Yapıldı

Ümitler Milli Takımı 30 Ekim 2015, Cuma günü Konya'da yapılan seçme müsabakasıyla belirlendi.

Sonuçlar ve Resimler haberin devamında.

Devamını oku...
 
Almanya’da Dostlarımızdan Anlamlı Turnuva

28 Ekim 2015 tarihinde Almanya’nın Pforzheim  şehrinde yapılan Taekwondo Turnuvasında Ankara’da hayatını kaybeden insanlara andıklarını Alman ve Türk vatandaşların bu hain insanlık düşmanları tarafından yapılan saldırı karşısında dayanışmasını  ve bütün dünyada Sevginin Dostluğun Barışın ve Özgürlüğün hakim olmasını dilediklerini belirttiler. Yapılan Turnuvada sembolik olarak toplanan paralarında Adana Eğitimsen şubesine bağışlanacağı belirtildi. Performanstaekwondo olarak  bu duyarlı ve dostluk göstergesinde başta İbrahim Sönmezateş hocamız değerli eşi Muradiye Sönmezateş Alman ve Türk dostlarımıza teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz.

Devamını oku...
 
Çanakkale Taekwondosu 100 Yıl Başarısı

Taekwondo il temsilciliğinin 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Cumhuriyet kupası  Taekwondo Şampiyonası 25 ekim 2015 tarihinde yapıldı.

Devamını oku...
 
Gençler Avrupa Şampiyonası Letonya'da Sona Erdi

Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nın son gününde Türkiye, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı. Türkiye, erkek takımlar sıralamasında Avrupa üçüncüsü oldu.

Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nın ilk gününde Türkiye 1 altın ve 1 bronz madalya kazandı. Emre Gül Avrupa Şampiyonu olurken, Mustafa Turhal Avrupa Üçüncüsü.

3 Günde bir Bronz +78 Kg. Ömer Fırat Çelik Avrupa Üçüncüsü oldu

Avrupa Tekvando Birliği (ETU) tarafından Letonya’nın Daugavpils şehrinde 45 ülkeden 448 sporcunun katılımıyla organize edilen Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası’nın ilk gününde 5 Türk sporcu tatamiye çıktı. Erkekler 78 kiloda Emre Gül, Avrupa Şampiyonu olurken, 45 kiloda Mustafa Turhan Avrupa üçüncülüğünü elde etti.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 42

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com