MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası Konya

Türkiye Taekwondo Federasyonu Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı. Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Konya'da Yüzyıl Kapalı Spor Salonunda   yapılacaktır.

Önemle duyurulur.

Konaklama İle ilgili irtibat telefonları 

İl Temsilcisi Hakkı Mermer 05435803706

Ali Yıldız     05326627787 

 
Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Marmaris
Türkiye Taekwondo Federasyonu Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı. Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 12-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Muğla/Marmaris'te yapılacaktır.
Önemle duyurulur.
 
Meram Belediyesi Sporcusundan Anlamlı Başarı

12. 15. MART 2015 tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen Anadolu yıldızlar ligi Taekwondo şampiyonası Türkiye finalleri Sivas’ta yapılmıştır finallerde 32 ilden toplam 350 sporcunun katıldığı müsabakalarda Meram Belediye Sporlu Havva Nur CAN 47 kilogram bayanlarda dünya dereceli rakiplerini yenerek finale adını yazdırmış ve ikincilik kürsüsünde yerini alarak gümüş madalyanın sahibi olmuştur

 
Anadolu Yıldızları Final Müsabakaları 13-15 Mart Sivas

13 - 15 Mart 2015 tarihinde Sivas'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Taekwondo Final Müsabakaları sona erdi. Müsabakalar ile ilgili sonuç ve resimleri haberin devamında görebilirsiniz

 
Kemer Sınavında Ramazan Erçin'e Süpriz

Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü Taekwondo takımı Kemer sınavlarını geniş bir katılım ile yaptı. 180 sporcunun ter döktüğü kemer sınavlarında ailelerinde ilgisi görülmeye değerdi. Heyecanın yoğun yaşandığı sınavların asıl sürprizi T.T.F. Genel Koordinatörü Ramazan Erçin abimize yapıldı. Duygulu anların yaşandığı bu anlarda Ramazan abinin Doğum günü bütün katılımcılar tarafından kutlanarak kendisine yapılan potre hediye edildi. Taekwondonun duayenlarinden Kayhan Aytar hocamızın ve Konya il temsilcisi Hakkı Mermer hocamız ve Konya'nın değerli antrenörleri kutlamada bulunarak çok güzel bir görüntü sergilediler.

 
İbrahim Sönmezateş hocamızdan güzel bir organize ve 23 Madalya

Almanya Taekwondo Federasyonuna bağlı Baden Württemberg Taekwondo Federasyonun bu yıl düzenlediği Baden eyalet Şampiyonluğunun organizasyonu İbrahim hocamıza verildi. Daha öncede bu gibi etkinliklerle beraber yardım (Benefiz) turnuvası ve Almanya gençler şampiyonası da organize eden hocamız tecrübeleriyle ve ailelerin desteğiyle bu yılki Eyalet Şampiyonasını da Pforzheim da güzel bir şekilde herkesin  memnuniyetini ve takdirini kazanarak  başarıyla gerçekleştirdi.

 
Önemli Duyuru - Analig Finalleri

Türkiye Taekwondo Federasyonu Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Final Müsabakaları hakkında bir duyuru yayınladı.

13 - 15 Mart 2015 tarihinde Sivas'da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Taekwondo Final Müsabakalarında;
- Kapalı normal camlı kask ve elektronik safeguard kullanılacaktır.
Katılan sporcular sisteme uygun çorapları ve kapalı kaskları kendileri getirecektir.

Önemle duyurulur. 

 
Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü! Birleşmiş Milletler Örgütü, 16 Aralık 1977 tarihinde 8 Mart’ı Dünya Kadınlar günü ilan etti. Peki bu günün tarihçesi nedir? Dünya Kadınlar Günü nasıl başladı ve aslen adının “emekçi kadınlar günü” olması ne anlama geliyor? İşte “Dünya Kadınlar Günü” ile merak ettikleriniz…

 
Okul Sporlarında Başar Spor Damgasını Vurdu

Okul Sporları Taekwondo Manisa İl Şampiyonası 10 ilçeden 107 sporcunun katılımıyla 04.03.2015 tarihinde Çok Amaçlı Spor Salonunda yapıldı. Çeşitli okullarda öğrenim gören sporcularımız şampiyona üstün performans sergileyerek 21 siklette katıldıkları yarışmada 18 birincilik almışlardır.

 
Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 22 Mart 2015 günü Ankara'da yapılacak.

Müsabaka Tarihi: 22 Mart 2015, Pazar
Müsabaka Yeri: İsmet Iraz Spor Salonu
Tartı: 21 Mart 2015, Cumartesi - 16:00 - 18:00
Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 22 Mart 2015 günü Ankara'da yapılacaktır
.

 
Anadolu Yıldızları Taekwondo Yarı Final Maçları 27 Şubat 1 Mart Karaman

Anadolu Yıldızları Taekwondo Yarı Final Maçları 27 Şubat 1 Mart 2015 tarihlerinde Karaman ilimizde  Kemal Kaynaş Kapalı Spor Salonunda  yapıldı. Akdeniz Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesinde yapılan Çeyrek Final maçlarında ilk altıya girerek yarı finallere yükselen guruplar katılımıyla  16 illerimize ait 12 Bayan takım 12 Erkek Takım katıldı.

Tüm Sonuç ve Resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.


 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images