MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO
Osmaniye Taekwondo'da Bende Varım Diyor

Osmaniye 7 ocak spor kulubu antrenörü Mustafa DOĞRU osmaniyenin ilk ve tek özel spor salonu olmasının anvantajı ile kısa sürede  buyuk başarılara imza atarak 2016 yılının tüm faaliyetlerinde sporcularına madalya aldırıp, Milli takıma sporcu kazandırması ile dikkat çekti. Osmaniye gibi yeni gelişmekte olan bir il onlarca branşın arasında Yılın en başarılı bıranşı ve sporcu ve antrenörüseçilerek Taekwondo ailesine büyük hizmet ve gayret ile çalışmalarını sürdürmektedir. Osmaniye de taekwono gibi asil bir bıranşı ön plana çıkarak çalışmalarına devam etmektedir.

Devamını oku...
 
Avrupa Şampiyonası İsviçre

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında İsviçre’nin Montrö kentinde düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’na  yaklaşık 45 ülkeden 400 civarında sporcu katılacak. Türkiye, normal şartlarda Avrupa şampiyonası için 16 olan sporcu kontenjanını bu sene ilk kez düzenlenen WTF Başkanlık Kupası’nda elde ettiği ekstra 9 kota ile 25 sporcuya çıkarmayı başardı.

Tüm Sonuçları Haberin devamında

 

Devamını oku...
 
Bütün Tekmeler İnsani Yardım Duyguları İçin

Almanya Pforzheim şehrinde yapılan Uluslararası Taekwondo Şampiyonası bu yıl rekor bir katılım ile yapıldı. Çevre Ülkelerden 48 Kulüp ve bu kulüplere ait 517 sporcunun yarıştığı Şampiyonada birbirinden zorlu ve çekişmeli maçlar oldu. Katılımcıların bu müsabakaların bir amaç uğruna yapıldığını bilmeleri ve buna göre destek vererek sergiledikleri örnek davranışlar takdire şayandı.

 

Devamını oku...
 
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası

75 ilden 650'si bayan olmak üzere toplam 1650 sporcunun katıldığı Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Amiral Orhan Aydın Spor Salonunda yapılarak sona erdi.

Tüm sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Taekwondo Poomse Türkiye Şampiyonası 13 - 17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Hatay’da yapılacaktır.

 
Liseler arası Gurup maçları

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Taekwondo Gençler (Liseler) Grup Müsabakaları Giresun etabı tüm sonuç ve resimler haberin devamında.

Devamını oku...
 
Liseler arası Gurup maçları Duyurusu

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Taekwondo Gençler (Liseler) Grup Müsabakaları ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Gençler Grup Müsabakaları
1. Grup yarışmalarına; mahalli yarışmalarını yönergede belirtilen esaslara göre yaparak, sonuçlarını SGM Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığına bildiren illerin https://okulsportal.gsb.gov.tr adresinde yayınlanan tabloda bilgileri yer alan sporcuları katılabilecektir.

Aydın-Giresun-Kastamonu ve Malatya illerimizde yapılacaktır.

 

Devamını oku...
 
Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Karabük

Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 18-20 Nisan 2016 tarihleri arası Karabük ilimizde Karabük Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Ayrıntılar haberin devamında görebilirsiniz.

Tüm sonuçları ve Resimler haberin devamında.

 

Devamını oku...
 
Taekwondo'da Türkiye Almanya İle Güçbirliği

07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen WTF Başkanlık Kupası’nda mücadele eden 2 ülke, organizasyonun ardından 12 Nisan’da Antalya’da ortak kampa girdi. Türkiye’den 25 ve Almanya’dan 20 sporcunun katıldığı kampta, iki ülkenin olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonalarında derece yapmış sporcuları yer alıyor.

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - Hizmet Pasaportu

Türkiye Taekwondo Federasyonu, 2016 yılı içindeki uluslararası turnuvalara kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporcularla ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuz Yönetim Kurulunun 31 Mart 2016 tarih ve  46 sayılı kararı gereğince 2016 yılı içindeki uluslararası turnuvalara KYORUGİ dalında kendi imkanları ile katılacak antrenör ve sporculara aşağıda belirtilen kriterlere uymaları durumunda federasyonumuzca hizmet pasaport formu düzenlenecektir.

Devamını oku...
 
Yıldızlar ve Ümitler Türkiye Şampiyonaları

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar TürkiyeTaekwondo Şampiyonası ile Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın tarihleri, Okul Sporları Taekwondo Gençler Türkiye Birinciliği'nin tarihleri ile çakıştığından dolayı söz konusu faaliyetlerin tarihleri aşağıdaki gibi değişmiştir.
Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası : 09 - 13 Mayıs 2016 - Muğla / Marmaris
Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası :
30 Mayıs - 04 Haziran 2016 - Muğla / Marmaris
Önemle Duyurulur.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 46

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com